بيررسي تاثير هوش معنوي بركيفيت مراقبت پمارستانهي و درماني شهر بندرعباس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: باي آموزشرستاري بيررسي تاثير هوش معنوي بركيفيت مراقبت پمارستانهي و درماني شهر بندرعباس

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مدیریت اجرایی گرايش: استراتژيک

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

هوش، از جمله هوش معنوي بيانگر مجموعه مهارت ها و توانايي هاي مختلف است كه هر كدام به اشكال متفاوت در بافتهاي اجتماعي و تاريخي ظاهر مي شوند .والترز وگاردنر[۱] عقيده دارند هوش مجموعه اي از توانايي هاست كه فرد را در حل مشكلاتش توانا نموده و اين راه حل ها را دريك فرهنگ خاص جاي مي دهد(باب الحوائجي و همكاران، ۱۳۹۰). معنويت نيز به عنوان يكي از ابعاد انسانيت شامل آگاهي وخودشناسي مي شود. بيلوتا معتقد است معنويت، نياز فراتر رفتن از خود در زندگي روزمره و يكپارچه شدن با كسي غير از خودمان است، اين آگاهي ممكن است منجر به تجربه اي شود كه فراتر از خودمان است (غباري و همكاران، ۱۳۸۹). هوش معنوي تركيبي از عناصر هوش ومعنويت است (باب الحوائجي و همكاران، ۱۳۹۰). يانگ در تعريفي بيان مي دارد “هوش معنوي ظرفيت انسان است براي جستجو و پرسيدن سئوالات غايي درباره معناي زندگي و به طور همزمان تجربه پيوند يكپارچه بين هريك از ما و جهاني است كه در آن زندگي مي كنيم. با هوش معنوي به حل مشكلات با توجه به جايگاه معنا و ارزش آن مشكلات مي پردازيم. هوشي كه قادريم توسط آن به كارها و فعاليتهايمان معنا و مفهوم بخشيده و با استفاده از آن برمعناي عملكردمان آگاه شويم و دريابيم كه كداميك از اعمالمان از اعتبار بيشتري برخوردارند و كدام مسير در زندگي مان بالاتر و عالي تر است تا آن را الگو و اسوه زندگي خود سازيم”(يانگ و ماو[۲]، ۲۰۰۷). هوش معنوي سازه هاي معنويت و هوش را درون يك سازه جديد تركيب مي كند و به عنوان ظرفيت انسان براي پرسيدن سئوالات نهايي درباره معناي زندگي و تجربيات همزمان و ارتباط يكپارچه بين ما و دنيايي كه در آن زندگي مي كنيم تعريف شده است.آن يكي از هوش هاي چندگانه است و روش هاي متعددي را در برمي گيرد و مي تواند زندگي دروني و روح را با زندگي بيروني و كار در دنيا، يكپارچه و هماهنگ سازد . (باقري وهمكاران، ۱۳۹۰). هوش معنوى قادر است كه هشيارى يا احساس پيوند با يك قدرت برتر يا يك وجود مقدس را تسهيل كند يا افزايش دهد.(معصومي و همكاران، ۱۳۸۸) درباره اجزاى تشكيل دهنده ى هوش معنوي (مولفه ها) نظرات مختلفى ارائه شده است.  ويگلسورث[۳]( ۲۰۰۴)، هوش معنوي را به عنوان توانايي براي رفتار كردن همراه با دلسوزي و مهرباني و عقل و خرد با حفظ آرامش دروني و بيروني بدون توجه به شرايط مي داند.(سهرابي، ۱۳۸۷) نوبل و وگان[۴] نيز هشت مؤلفه را براي هوش معنوي در نظر گرفتند كه نشان دهنده رشد هوش معنوي است. اين مؤلفه ها عبارتند از درستي و صراحت، تماميت، تواضع، مهرباني، سخاوت، تحمل، مقاومت و پايداري و تمايل به برطرف كردن نيازهاي ديگران(نوبل، ۲۰۰۰).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱-Walters & Gandner

۲-Yang & Mao

 

 

 

۱- Wiggleworth

۲-Noble & Vegan

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۱-۰۹
كد : 19958
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss