جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آنها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آنها

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

يك نفر سرپرست در يك مؤسسه­ی حسابرسي معمولاً مسئولیت سرپرستي و نظارت در حسابرسي يك يا چند كار حسابرسي متوسط يا بزرگ را بر عهده دارد، به­گونه­اي كه بتواند مستندات و نتايج را به شركاء ارائه نمايد. آن­ها وظيفه­ي بررسي فرم‌ها و كاربرگ‌ها و گزارش‌هاي حسابرسي و طرح و تنظيم برنامه­ی رسيدگي و رويه‌ي حسابرسي هر واحد اقتصادي را با توجه به وضع خاص آن به عهده دارند و درباره‌ي مسائل و مشكلات حسابداري موجود در واحد اقتصادي مورد رسيدگي با صاحبكار تماس گرفته و در رفع مشكلات مذكور تلاش مي­كنند. همچنين در بسياري از مؤسسات حسابرسي، سرپرستان،‌ عهده‌دار كارآموزي و تعليم كاركنان تحت نظر خود نيز مي‌باشد (خواجوی، نوشادی،۱۳۸۷).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

رشد سریع موسسات حسابرسی در چند دهه اخیر و در نتیجه افزایش قابل توجه حسابرسان و پرسنل موسسات حسابرسی، موجب افزایش اهمیت نیروی انسانی در موسسات حسابرسی شده است. چنانکه بکلویی۱ نیز پرسنل موسسات را مهمترین و اساسی ترین داراییهای آن می داند و لذا انجام تحقیقات در زمینه نیروی انسانی موسسات حسابرسی به منظور شناسایی عوامل مؤثر بر ایجاد یک فضای کاری مناسب و ایده ال برای پرسنل، به طوری که منجر به افزایش کارایی و اثر بخشی فعالیت های آنان شود، ضروری است.

متأسفانه، مدیران اغلب دارای درکی بسیار دقیق از چگونگی دیدگاه کارکنان زیردستان خود نسبت به خودشان ندارند که این خود شامل اعمال نفوذ و قدرتی که آنها اعمال می کنند می شود. بدین خاطر یافتن روش های غیر تهدیدآمیز که بازخورد پرسنل به مدیران خود ارائه می کنند می تواند بعنوان یک گام مطرح باشد. چنین بازخوردی به کرات در سمینارهای آموزش رهبری و مدیریت فراهم و موجود می باشد. در آنجا به مدیران خلاصه ای از عملکرد و نظر سنجی در مورد کارکنان ارائه داده می شود و دستور العمل هایی در جهت تشریح و توضیح آن نتایج فراهم و مهیا شده است. مدیران با چنین اطلاعاتی به گذشته نظر کرده و اغلب آنچه را که قصد انجام آن را ارائه و به نحو احسن انجام آن را در نظر دارند (Hater and Bass ,1988). ما تردید داریم که آیا تعداد زیادی از سرپرستان حسابرسی از اینکه قدرت و اعمال نفوذ آنها توسط تیم حسابرسی درک و  مد نظر قرار داده می شود دچار شگفتی خواهند شد یا خیر؟ در واقع سرپرستان بیشترین اهرم های زور و فشاری تصور می شوند که خود حتی انتظار آن را ندارند.

نظر به اهمیت موضوع مدیریت منابع انسانی و از جمله واکنش تیم حسابرسی نسبت به بررسی عملکرد آنها، این موضوع از جهات گوناگون در کشورهای صنعتی مختلف از جمله آمریکا توسط روبرت و دونالد۱(۲۰۰۷) مورد توجه محققان قرار گرفته است.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

روبرت۲، (۲۰۰۷) و همكاران وي نيز به منظور بررسي تأثير قدرت نظارتي سرپرست بود واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آنها، بررسي كردند كه سه دسته از عوامل قدرت نظارتي سرپرستان نسبت به تيم حسابرسي در بررسي عملكرد آنها شامل قدرت مرجعیت سرپرست، تخصص سرپرست و فشار و اجبار سرپرست را بررسي كردند. آنان با ارسال ۲۲۰ پرسشنامه براي حسابرسان با سابقه كار ۴ تا ۱۰۸ ماه در ۶ موسسه بزرگ حسابرسي آمريكا و دريافت ۱۵۶(۷۱%) پرسشنامه  تكميل شده به تجربه و تحليل اطلاعات پرداختند.

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

۱-Belkauoi

۱-Robert and Donald

۲- Robrt

2019-03-05
كد : 14224
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss