جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تأثير هوش هيجاني و سبكهاي تفكر بر ذهنيت فلسفي مديران و كاركنان شركت ايران خودرو ديزل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تأثير هوش هيجاني و سبكهاي تفكر بر ذهنيت فلسفي مديران و كاركنان شركت ايران خودرو ديزل

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مطالعات نشان داده است كه كارمندان بيشترين تأثير پذيري را از مديراني دارند كه از نيروي تخصص و قوة تفكر بالاتري برخوردارند . مديري كه متخصص است و قابليت هاي رهبري ، نگرش ها و رفتارها و ارزشهاي ديگران را تحت تأثير قرار مي دهند ، مورد توجه بيشتري خواهد بود.(اسميت، ۱۳۷۶)

رهبران ومديران امروزي مي بايست متناسب با تغييرات محيطي يا تحولات ، منطبق باشند .دراين صورت لازم است سازمانها به مسائل به عنوان يك كل به اهداف دراز مدت و بادوام ، با زير سؤال بردن بديهيات آشكار ، تغيير در سبك تفكر و بهبود بخشيدن به آن و تغيير در بينشهاي فلسفي ، به اين مهم دست پيدا كنند.

در بسياري از محيط ها و موقعيت هاي آموزشي و شغلي، بر توانايي هاي فردي تأكيد  ميشود و توانايي ها براي موفقيت در مدرسه ، موقعيت هاي شغلي و زندگي، مهم و ضروري هستند امابايد توجه داشت كه توانايي ها به تنهايي نمي توانند عامل موفقيت باشند، بلكه بايد سبك هاي تفكر و يادگيري را به عنوان يكي از عوامل مهم و مؤثر در موفقيت شغلي و تحصيلي افراد در نظر گرفت . افراد باتوانايي هاي يكسان، به دليل وجود سبك هاي متفاوت ، ممكن است ازنظر پيشرفت متفاوت باشند و يا مشاغل مختلفي انتخاب كنند.زيرا بدليل وجود سبك هاي متفاوت توانايي هاي خود را به شيوه هاي متفاوتي به كار ميگيرند ودر نتيجه به تقاضاها و درخواست هاي موجود درموقعيت هاي آموزشي يا شغلي به طورمتفاوتي پاسخ ميدهند.

در واقع، سبك هاي تفكر، پلي را بين دو حوزة هوش شناخت و شخصيت ايجاد كرده اند كه با مطالعة آنها مي توان اين دو حوزه را همزمان، مورد مطالعه قرارداد.روابط معنا داري كه در گذشته ، بين سبك تفكر و شخصيت (زانگ۲۰۰۱، زانگ و هنوانگ[۱] ،۲۰۰۱) و همين طور شخصيت و هوش هيجاني (پرز[۲] و همكاران ،۲۰۰۵; پتريدز[۳] و فرنهام[۴] ، ۲۰۰۴;وندرزي[۵] و همكاران ،۲۰۰۲ ) بدست آمده است ، يك اساس عقلاني براي ارتباط اين دو سازه را ايجاد مي كند (مورفي[۶] ، ۲۰۰۶) .

هوش هيجاني مي تواند به اندازه ، هوشبر و گاهي بيشتر موفقيتهاي آتي را پيش بيني كند. توجه به هوش هيجاني بدين خاطر اهميت دارد كه به سازگاري فرد با محيط و نيزبا خود مي پردازد ،علاوه براين هوش هيجاني به عملكرد تحصيلي و كاري نيزتأثيردارد.(كاچوب[۷]، ۲۰۰۴)

هوش هيجاني مفهوم جديد ومتفاوت از هوش شناختي است و مشتمل برشناخت احساسات و استفاده درست از آنها در تصميمات مناسب ، توانايي اداره مطلوب خلق و خوي ، كنترل تكانه و مهارتهاي اجتماعي مطلوب است (سوبرگ[۸] ،۲۰۰۵).

[۱]. Hung

[۲] .Perez et al

[۳].Pertrides

[۴]. Furtrides

[۵]. Venderzee et al

[۶] . mourfy

[۷].  kaschube

[۸] . urgun sjoberg

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-11
كد : 96587
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss