دانلود پروپوزال آماده: تأثير هوش هيجاني و سبكهاي تفكر بر ذهنيت فلسفي مديران و كاركنان شركت ايران خودرو ديزل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تأثير هوش هيجاني و سبكهاي تفكر بر ذهنيت فلسفي مديران و كاركنان شركت ايران خودرو ديزل

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مطالعات نشان داده است كه كارمندان بيشترين تأثير پذيري را از مديراني دارند كه از نيروي تخصص و قوة تفكر بالاتري برخوردارند . مديري كه متخصص است و قابليت هاي رهبري ، نگرش ها و رفتارها و ارزشهاي ديگران را تحت تأثير قرار مي دهند ، مورد توجه بيشتري خواهد بود.(اسميت، ۱۳۷۶)

رهبران ومديران امروزي مي بايست متناسب با تغييرات محيطي يا تحولات ، منطبق باشند .دراين صورت لازم است سازمانها به مسائل به عنوان يك كل به اهداف دراز مدت و بادوام ، با زير سؤال بردن بديهيات آشكار ، تغيير در سبك تفكر و بهبود بخشيدن به آن و تغيير در بينشهاي فلسفي ، به اين مهم دست پيدا كنند.

در بسياري از محيط ها و موقعيت هاي آموزشي و شغلي، بر توانايي هاي فردي تأكيد  ميشود و توانايي ها براي موفقيت در مدرسه ، موقعيت هاي شغلي و زندگي، مهم و ضروري هستند امابايد توجه داشت كه توانايي ها به تنهايي نمي توانند عامل موفقيت باشند، بلكه بايد سبك هاي تفكر و يادگيري را به عنوان يكي از عوامل مهم و مؤثر در موفقيت شغلي و تحصيلي افراد در نظر گرفت . افراد باتوانايي هاي يكسان، به دليل وجود سبك هاي متفاوت ، ممكن است ازنظر پيشرفت متفاوت باشند و يا مشاغل مختلفي انتخاب كنند.زيرا بدليل وجود سبك هاي متفاوت توانايي هاي خود را به شيوه هاي متفاوتي به كار ميگيرند ودر نتيجه به تقاضاها و درخواست هاي موجود درموقعيت هاي آموزشي يا شغلي به طورمتفاوتي پاسخ ميدهند.

در واقع، سبك هاي تفكر، پلي را بين دو حوزة هوش شناخت و شخصيت ايجاد كرده اند كه با مطالعة آنها مي توان اين دو حوزه را همزمان، مورد مطالعه قرارداد.روابط معنا داري كه در گذشته ، بين سبك تفكر و شخصيت (زانگ۲۰۰۱، زانگ و هنوانگ[۱] ،۲۰۰۱) و همين طور شخصيت و هوش هيجاني (پرز[۲] و همكاران ،۲۰۰۵; پتريدز[۳] و فرنهام[۴] ، ۲۰۰۴;وندرزي[۵] و همكاران ،۲۰۰۲ ) بدست آمده است ، يك اساس عقلاني براي ارتباط اين دو سازه را ايجاد مي كند (مورفي[۶] ، ۲۰۰۶) .

هوش هيجاني مي تواند به اندازه ، هوشبر و گاهي بيشتر موفقيتهاي آتي را پيش بيني كند. توجه به هوش هيجاني بدين خاطر اهميت دارد كه به سازگاري فرد با محيط و نيزبا خود مي پردازد ،علاوه براين هوش هيجاني به عملكرد تحصيلي و كاري نيزتأثيردارد.(كاچوب[۷]، ۲۰۰۴)

هوش هيجاني مفهوم جديد ومتفاوت از هوش شناختي است و مشتمل برشناخت احساسات و استفاده درست از آنها در تصميمات مناسب ، توانايي اداره مطلوب خلق و خوي ، كنترل تكانه و مهارتهاي اجتماعي مطلوب است (سوبرگ[۸] ،۲۰۰۵).

[۱]. Hung

[۲] .Perez et al

[۳].Pertrides

[۴]. Furtrides

[۵]. Venderzee et al

[۶] . mourfy

[۷].  kaschube

[۸] . urgun sjoberg

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۱۹
كد : 96587
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss