جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تأثیر هیات مدیره بر ارزش¬گذاری سهام در عرضه¬های عمومی اولیه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تأثیر هیات مدیره بر ارزش¬گذاری سهام در عرضه¬های عمومی اولیه

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

یکی از عوامل اصلی بهبود کارایی اقتصادي حاکمیت شرکتی است که در برگیرنده مجموعه اي از روابط میان مدیریت شرکت، هیئت مدیره، سهامداران و سایر گروه­هاي ذینفع است. حاکمیت شرکتی ساختاري را فراهم می­کند که از طریق آن هدف­هاي بنگاه تنظیم و وسایل دستیابی به هدفها و نظارت بر عملکرد تعیین می­شود. این نظام، انگیزه لازم براي تحقق اهداف بنگاه را در مدیریت ایجاد کرده و زمینه نظارت موثر را فراهم می کند  ترتیب شرکت­ها منابع را با اثر بخشی بیشتري به کار می گیرند. در واقع حاکمیت شرکتی بعنوان يك سازوكار اجتماعي، براي كمك به نظارت و كنترل رفتار مديران و به عنوان ابزار نظارتي سهامداران است که در بُعد اقتصادي، در روابط اقتصادي و قراردادها  منجر به كاهش عدم تقارن اطلاعاتی و به تبع آن کاهش هزینه­های نمایندگی می­شود (بيك بشرويه ۱۳۹۰، ۷۸).

طبق تئوري علامت دهي[۱] شركت منتشر كننده سهام جديد، به واسطه ارزش گذاري زير قيمت، به خريداران علامت مثبتي در مورد بالا بودن بازده روز اول سهام مزبور داده و از اين راه، به عنوان يك استراتژي جهت فائق آمدن بر عدم تقارن اطلاعاتي ميان شركت انتشار دهنده سهام جديد و سرمايه گذاران استفاده مي­نمايند. لذا هرچه سهمي بهتر باشد، عرضه اوليه سهام آن سهم نسبت به سهام بد، به مقدار بيشتري زير قيمت مي­باشد زيرا عرضه زير قيمت سهام جديد، هزينه­اي است كه شركت­هاي خوب متحمل مي­شوند و اين هزينه را به وسيله منافع ناشي از عرضه بعدي سهام به قيمتي بالاتر در بازار ثانويه افزايش سرمايه، جبران مي­كنند (زينب حق بين ۱۳۸۷، ۴۸). از طر فی هرچه در شرکتی سازوکارهای حاکمیت شرکتی کاراتر و اثربخش­تر باشد، بدلیل کاهش عدم تقارن اطلاعاتی و نیز کاهش هزینه­های نمایندگی انتظار می­رود میزان ارزش­گذاري زير قيمت کمتر باشد (چاهینی و فیلاتوتچو۲۰۱۱، ۳).

مکانیسم­های راهبری شرکتی به دو دسته درون سازمانی و برون سازمانی تقسیم می­شوند. مکانیسم­های درون سازمانی اشاره به اندازه هیات مدیره، ترکیب هیات مدیره، نرخ اعضای موظف/غیر موظف و مواردی از این قبیل دارد و مکانیسم­های برون سازمانی شامل تمامی قوانین و مقررات و الزاماتی می شود که سازمان می­بایست آنها را در عملیات و ساختار خود اعمال کند، همانند قوانین مرتبط با ساختار مالی شرکت و نحوه پاداش و تشویق مدیریت (بیک بشرویه ۱۳۹۰، ۵۷). لازم بذکر است که در این تحقیق صرفاً به مکانیسم­های درونی حاکمیت شرکتی شامل اندازه هیات مدیره و درصد مدیران غیر موظف هیات مدیره تمرکز وتاکید می­شود.

[۱] Signaling Theory

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-11
كد : 96590
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss