جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تاثير ويژگي¬هاي تجاري اينترنت براعتماد مشتريان درشهرستان آران و بيدگل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثير ويژگي¬هاي تجاري اينترنت براعتماد مشتريان درشهرستان آران و بيدگل

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه با رشد فزاينده­ي توسعه­ي جهاني تجارت الکترونيکي، کسب و کارها سعي مي­نمايند بيشتر از قبل با استفاده از تجارت الکترونيکي با مشتريان تعامل برقرار کنند و مزيت­هاي رقابتي خويش را به دست آورند. بنابراين، رقابت ميان فروشندگان برخط لحظه به لحظه شديد­تر شده و اين واقعيت منجر به آگاهي بيشتر مشتريان در هنگام جست و جوي کالا­ها و خدمات از قيمت­هاي بهينه مي­شود.

تجارت الکترونيک فعاليت­هاي گوناگوني از قبيل مبادله­ي الکترونيک کالا و خدمت، تحويل فوري مطالب ديجيتال، انتقال الکترونيک وجوه، مبادله­ي الکترونيک سهام، بارنامه­ي الکترونيک‌‌‌، طرح­هاي تجاري، طراحي و مهندسي مشترک، منبع­يابي، خريد­هاي دولتي، بازاريابي مستقيم و خدمات پس از فروش را در بر مي­گيرد.

پيشرفت تجارت الکترونيک و به وجود آمدن پول الکترونيک و امکان اجراي عمليات تجاري از راه اينترنت و شبکه­هاي کامپيوتري به تغييرات در محيط و رفتار مصرف­کنندگان منجر شده است. شرکت­هاي امروزي به ويژه شرکت­هايي که در تجارت الکترونيک فعاليت مي­کنند، بايد تغييرات محيط و تغييراتي را که در رفتار مصرف­کننده رخ مي­دهند، بشناسند.

اينترنت، بر خلاف رسانه‌­هاي سنتي‌، تمام مراحل خريد از تشخيص نياز و جستجوي اطلاعات گرفته، تا خريد محصول و فعاليت­هاي بعد از خريد را پوشش مي­دهد در حالي­که هيچ رسانه­ي عمومي ديگر داراي چنين ويژگي­هايي نيست.

تجارت الکترونيکي مانند يک بازار وسيع است (افخمي و همکاران، ۱۳۹۱) که به صورت برخط از طريق وب­گاه­هايي که علايمي از رشد چشم­گير را در طول چند سال اخير نشان داده­اند، انجام مي­شود. وب­گاه­ها مهم­ترين کانال توزيع جهاني کالا­ها و خدمات در تجارت الکترونيکي هستند که بازار­ها و ساختار­هاي صنعتي، محصولات و خدمات، بخش­بندي بازار­ها، ارزش­هاي مشتريان و رفتار مصرف­کننده را به طور اساسي دچار تحول نموده­اند .طراحي يک وب­گاه نقشي مهم در جذب و نگه­داري مشتري ايفا مي­کند. يک وب­گاه با کيفيت بالا نه تنها روي تصميم خريد مشتري تاثير مي­گذارد بلکه يکي از مهم­ترين دلايل مصرف­کنندگان براي تعيين اين موضوع است که آيا خريد به صورت برخط صورت گيرد يا نه. کيفيت ضعيف وب­گاه منجر به تمايل مشتريان به سمت رقبا، افزايش هزينه­ها و کاهش سود مي­شود (افخمي و همکاران، ۱۳۹۱ :۱۲).

جسيکا (۲۰۰۳)[۱] معتقد است که کيفيت خدمات الکترونيکي نه تنها باعث جذابيت، وفاداري و تبليغات شفاهي مثبت مي­شود، بلکه باعث حداکثر شدن مزيت­هاي رقابتي تجارت الکترونيکي سازمان نيز مي­گردد. در اين رقابت تنگاتنگ فروشندگاني بقاي خود را حفظ خواهند کرد که بيشتر از سايرين اعتماد مشتري را جلب نمايند. اعتماد را مي­توان به عنوان ادراکات کلي مشتري بر مبناي تجربيات گذشته تعريف کرد که حالت­هاي شناختي و عاطفي فرد را تغيير داده و رفتار آينده او را نسبت به شرکت تحت تاثير قرار مي­دهد.

اعتماد مشتري در محيط برخط يکي از مهم­ترين جنبه­هاي ارايه­ي خدمات اطلاعاتي مي­باشد. در بيشتر موارد مشتريان راضي از خدمات شرکت به نشان تجاري متعهد و وفادار مانده و دوباره برمي­گردند. به هر حال راضي نگه داشتن و متعهد ساختن مشتريان براي شرکت­هاي خدماتي و اطلاعاتي بسيار دشوار است. اعتماد مشتري به عنوان شاخص عملکرد گذشته، حال و آينده شرکت مطرح بوده و شواهد فراواني مبني بر تاثير مثبت آن بر وفاداري مشتري وجود دارد. بنابراين ضروري است تا با مطالعه­ي رفتار مشتريان چگونگي تاثير ويژگي­هاي تجارت الکترونيک روي رضايت آنان بررسي شود. عوامل متعددي در اعتماد مشتري موثراست، از جمله سهولت استفاده که در محيط برخط به قابليت کاربرد تعبير مي­شود و کاربر انتظار دارد بدون کم­ترين تلاش به هدف خود دست يابد. کيفيت اطلاعاتي عامل موثر بعدي مي­باشد، که به طور نزديک با استفاده از سيستم، اعتماد کاربر و مزاياي شبکه در ارتباط است. عامل ديگر، زمان واکنش است که سرعت بارگذاري صفحات و واکنش سريع به درخواست­هاي مشتريان هنگام تعامل با وب و وب­گاه مي­باشد. نماي بصري، که به منظور نشان دادن تصوير مناسبي از شرکت و اهداف آن طراحي مي شود عامل ديگر در اعتماد مشتريان است. پاسخ­گويي و اطمينان که عوامل بسيار مهمي در روابط فروشنده خريدار در تجارت الکترونيکي است در اعتماد مشتري موثراست.

۱٫Jessica(2003)

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۱۹
كد : 96613
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss