جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تاثير ويژگي¬هاي تجاري اينترنت براعتماد مشتريان درشهرستان آران و بيدگل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثير ويژگي¬هاي تجاري اينترنت براعتماد مشتريان درشهرستان آران و بيدگل

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه با رشد فزاينده­ي توسعه­ي جهاني تجارت الکترونيکي، کسب و کارها سعي مي­نمايند بيشتر از قبل با استفاده از تجارت الکترونيکي با مشتريان تعامل برقرار کنند و مزيت­هاي رقابتي خويش را به دست آورند. بنابراين، رقابت ميان فروشندگان برخط لحظه به لحظه شديد­تر شده و اين واقعيت منجر به آگاهي بيشتر مشتريان در هنگام جست و جوي کالا­ها و خدمات از قيمت­هاي بهينه مي­شود.

تجارت الکترونيک فعاليت­هاي گوناگوني از قبيل مبادله­ي الکترونيک کالا و خدمت، تحويل فوري مطالب ديجيتال، انتقال الکترونيک وجوه، مبادله­ي الکترونيک سهام، بارنامه­ي الکترونيک‌‌‌، طرح­هاي تجاري، طراحي و مهندسي مشترک، منبع­يابي، خريد­هاي دولتي، بازاريابي مستقيم و خدمات پس از فروش را در بر مي­گيرد.

پيشرفت تجارت الکترونيک و به وجود آمدن پول الکترونيک و امکان اجراي عمليات تجاري از راه اينترنت و شبکه­هاي کامپيوتري به تغييرات در محيط و رفتار مصرف­کنندگان منجر شده است. شرکت­هاي امروزي به ويژه شرکت­هايي که در تجارت الکترونيک فعاليت مي­کنند، بايد تغييرات محيط و تغييراتي را که در رفتار مصرف­کننده رخ مي­دهند، بشناسند.

اينترنت، بر خلاف رسانه‌­هاي سنتي‌، تمام مراحل خريد از تشخيص نياز و جستجوي اطلاعات گرفته، تا خريد محصول و فعاليت­هاي بعد از خريد را پوشش مي­دهد در حالي­که هيچ رسانه­ي عمومي ديگر داراي چنين ويژگي­هايي نيست.

تجارت الکترونيکي مانند يک بازار وسيع است (افخمي و همکاران، ۱۳۹۱) که به صورت برخط از طريق وب­گاه­هايي که علايمي از رشد چشم­گير را در طول چند سال اخير نشان داده­اند، انجام مي­شود. وب­گاه­ها مهم­ترين کانال توزيع جهاني کالا­ها و خدمات در تجارت الکترونيکي هستند که بازار­ها و ساختار­هاي صنعتي، محصولات و خدمات، بخش­بندي بازار­ها، ارزش­هاي مشتريان و رفتار مصرف­کننده را به طور اساسي دچار تحول نموده­اند .طراحي يک وب­گاه نقشي مهم در جذب و نگه­داري مشتري ايفا مي­کند. يک وب­گاه با کيفيت بالا نه تنها روي تصميم خريد مشتري تاثير مي­گذارد بلکه يکي از مهم­ترين دلايل مصرف­کنندگان براي تعيين اين موضوع است که آيا خريد به صورت برخط صورت گيرد يا نه. کيفيت ضعيف وب­گاه منجر به تمايل مشتريان به سمت رقبا، افزايش هزينه­ها و کاهش سود مي­شود (افخمي و همکاران، ۱۳۹۱ :۱۲).

جسيکا (۲۰۰۳)[۱] معتقد است که کيفيت خدمات الکترونيکي نه تنها باعث جذابيت، وفاداري و تبليغات شفاهي مثبت مي­شود، بلکه باعث حداکثر شدن مزيت­هاي رقابتي تجارت الکترونيکي سازمان نيز مي­گردد. در اين رقابت تنگاتنگ فروشندگاني بقاي خود را حفظ خواهند کرد که بيشتر از سايرين اعتماد مشتري را جلب نمايند. اعتماد را مي­توان به عنوان ادراکات کلي مشتري بر مبناي تجربيات گذشته تعريف کرد که حالت­هاي شناختي و عاطفي فرد را تغيير داده و رفتار آينده او را نسبت به شرکت تحت تاثير قرار مي­دهد.

اعتماد مشتري در محيط برخط يکي از مهم­ترين جنبه­هاي ارايه­ي خدمات اطلاعاتي مي­باشد. در بيشتر موارد مشتريان راضي از خدمات شرکت به نشان تجاري متعهد و وفادار مانده و دوباره برمي­گردند. به هر حال راضي نگه داشتن و متعهد ساختن مشتريان براي شرکت­هاي خدماتي و اطلاعاتي بسيار دشوار است. اعتماد مشتري به عنوان شاخص عملکرد گذشته، حال و آينده شرکت مطرح بوده و شواهد فراواني مبني بر تاثير مثبت آن بر وفاداري مشتري وجود دارد. بنابراين ضروري است تا با مطالعه­ي رفتار مشتريان چگونگي تاثير ويژگي­هاي تجارت الکترونيک روي رضايت آنان بررسي شود. عوامل متعددي در اعتماد مشتري موثراست، از جمله سهولت استفاده که در محيط برخط به قابليت کاربرد تعبير مي­شود و کاربر انتظار دارد بدون کم­ترين تلاش به هدف خود دست يابد. کيفيت اطلاعاتي عامل موثر بعدي مي­باشد، که به طور نزديک با استفاده از سيستم، اعتماد کاربر و مزاياي شبکه در ارتباط است. عامل ديگر، زمان واکنش است که سرعت بارگذاري صفحات و واکنش سريع به درخواست­هاي مشتريان هنگام تعامل با وب و وب­گاه مي­باشد. نماي بصري، که به منظور نشان دادن تصوير مناسبي از شرکت و اهداف آن طراحي مي شود عامل ديگر در اعتماد مشتريان است. پاسخ­گويي و اطمينان که عوامل بسيار مهمي در روابط فروشنده خريدار در تجارت الکترونيکي است در اعتماد مشتري موثراست.

۱٫Jessica(2003)

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۱۹
كد : 96613
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss