جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تاثیراستراتژی‌های تحول براثربخشی سازمانی درشهرداری کاشان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیراستراتژی‌های تحول براثربخشی سازمانی درشهرداری کاشان

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه سازمان هاي متعددي با ضرورت تغيير مواجه اند.رقابت جهاني و تجارت رو به رشد در شرق و غرب ، در شرکت هاي توسعه يافته و در حال توسعه، فضايي به شدت ناپايدار براي تمامي کسب و کارها ايجاد کرده است .

گاهي براي توسعه شايستگي هاي لازم به دنبال تغييري هستيم که اثر بخشي سازماني به همراه داشته باشد. در اغلب سازمانها با چالش تغيير روبه رو هستيم و اين چالش در تمامي سطوح سازماني احساس مي شود.مطالعه ي برنامه هاي تغيير مانند مديريت کيفيت فراگير ،مهندسي مجدد فرآيند کسب و کار و شيوه هاي متعدد تحول رهبري نشان مي دهد که کمتر از يک سوم آنها اثري ماندگار بر جاي مي گذارندو تعداد بسيار کمتري به تغييري بنيادي که مطلوب  و اثر بخش باشد دست مي يابند.(سنگه ،۱۳۸۹)

انتخاب استراتژي هاي مناسب تحول، اساسي ترين عامل پيروزي يا شکست برنامه هاي تحول به شمار مي آيد.منظور از استراتژي هاي تحول، آن دسته از فنون و الگوهايي است که عملا” تغيير و تحول مورد نظر را در زمينه ها و گستره ي تعيين شده بوجود مي آورند. (زمرديان ،۱۳۸۶)

در سال هاي اخير ،شهرداريها و بالاخص شهرداري در محدوده کاشان با مشکلات عديده اي روبرو بوده است که بخشي از آن به شرايط محيطي  و بخش ديگر به فرآيند ها و شيوه هاي مديريتي در داخل سازمان مربوط مي شود.از آنجا که در مديريت اعتقاد بر آنست که مي توان با افزايش توان و قدرت سازماني (از حيث ساختار،فرآيند و ساير مکانيسم ها)تا حدود زيادي تاثيرات منفي شرايط محيطي را کاهش دادو به بالاترين اثر بخشي رسيد،لذا در اين تحقيق بر آن شديم  تا بر اساس مدل تشخيصي ويز بوردبه شناسايي بهترين استراتژي هاي تحول با بالاترين اثر بخشي سازماني ارائه نماييم .

اين مدل به دست اندر کاران امر مي گويد براي شناسايي مشکلات سازماني کجا و چه چيز را مد نظر قرار دهيم .لازم به توضيح است که ويز بورد يکي از دانشمندان برجسته مديريت تحول در مدل شش بخشي خود، شش  استراتژي بسيار مهم داردكه عبارتند از :اهداف ،ساختار ،پاداش ،مکانيزم مفيد ،روابط و رهبري که در انجام مديريت تحول بايد مورد بررسي و شناسايي قرار گرفته و بر اساس راهبر دها ارائه شوند.

در سازمان، تدوين اين نوع استراتژي ها ،تاکتيک ها و عملياتي را که از طريق چشم انداز سازمان تحقق مي يابد،تسهيل مي نمايد.از آنجا که چشم انداز سازماني، معمولا” آرماني است که هيچ وقت بطور کامل تحقق پيدا نمي کندولي ميتوان پيوسته به آن نزديک و نزديک تر شد. حرکت اثربخش در راستاي يک آرمان، مستلزم اجراي تغيير و تحول بنيادين در يک سازمان است.(ايکاف ،۱۳۸۷)

اثربخشي سازمان موضوع مهمي جهت نظم بخشيدن به افراد از جمله مديران ،سهامداران ،کارشناسان و در يک جمله سازمان مي باشد.اثر بخشي، موضوعي پيچيده است و شايد مناسب ترين روش براي درک بهتر آن، در نظر گرفتن ابعاد آن در راستاي اثر بخشي سازماني است.( کريتنرو کينيکي ،۱۳۹۰)

(پارسونز[۱]،۱۹۷۹) در مدل خود بر اساس کارکردهاي چهارگانه ي ضروري در اثربخشي سازماني به چهار مؤلفه ي انطباق يا نوآوري ،تعهد سازماني يا کسب هدف ،رضايت شغلي يا يگانگي و سلامت سازماني يا حفظ الگوها توجه دارد.

[۱] – Parsonz

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-12
كد : 96729
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss