دانلود پروپوزال آماده: تاثیر همراستایی فناوری های مدیریت ارتباط با مشتری و استراتژی های سیستم های اطلاعاتی/ فناوری اطلاعات بر عملکرد سازمانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیر همراستایی فناوری های مدیریت ارتباط با مشتری و استراتژی های سیستم های اطلاعاتی/ فناوری اطلاعات بر عملکرد سازمانی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

افزایش نیروها ناشی از جهانی شدن ، مقررات زدایی، افزایش رقابت، بازارهایی که در مرحلۀ بلوغ قرار دارند، تقاضای مشتریان و هم گرایی صنعت ، ضرورت کسب و کارها برای توجه به مشتریان به عنوان یک منبع مهم سوداوری و رشد پایدار است . رقابت جهانی شرکت ها را مجبور کرده است تا در رویکردهایشان در ارائه ی محصولات و خدمات به پایه ی مشتری تجدید نظر کنند. اهمیت مشتریان باعث شده تا شرکت ها بر سر مشتریان با هم رقابت داشته باشند. این رقابت ، سازمان ها را وادار کرده است تا برای جلب و حفظ مشتریان، تلاش خود را افزایش دهند. فعالیت هایی که  در این زمینه، در سطح سازمان انجام می پذیرد، تحت عنوان مدیریت ارتباط با مشتری بیان می شود ( مظاهری، ۱۳۹۱).

مدیریت ارتباط با مشتری[۱](CRM) نوعی استراتژی سازمانی جهت ایجاد و حفظ ارتباطات بلند مدت و سودآور با مشتریان است (الهی و حیدری،۱۳۸۴،ص۵). مدیریت ارتباط با مشتری  فرایند کلی ایجاد و حفظ روابط سودآور با مشتری از طریق ارائه ی ارزش برتر و رضایت است. (Sen and sinha, 2011)

با تحول ابزارهای فناوری اطلاعات، مکانیزم ها و ابزارهای پیچیده ای برای رضایت مشتریان طراحی می شوند. امروزه با مطرح شدن فناوری اطلاعات به عنوان یک عامل مهم رقابتی ، در محیط پر رقابت کنونی در سازمان های مختلف شاهد به کارگیری آن می باشیم (توربان و دیگران، ۲۰۰۲).

امروزه دانشجویان یک بخش متفاوت و تاثیر گذار در اجتماع هستند (Hemsley Brown Op,2006) که باید مورد توجه قرار بگیرند به عنوان اشخاصی با خواسته های متمایز که باید به آن ها رسیدگی شود در نتیجه دانشگاه ها نیز به صورت سازمان های مشتری گرا شکل یافتند Frank& Meyer, 2007)). دانشگاه ها سرمایه گذاری های قابل توجهی در فناوری اطلاعات در جهت حمایت و ارتقا آموزش و اداره انجام داده اند (Massy & Zemsky, 1996).

[۱] Customer relationship management

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۱۶
كد : 96456
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss