جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تاثیر هیجانات خرید و ریسک ادراک شده بر رفتار خرید آنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیر هیجانات خرید و ریسک ادراک شده بر رفتار خرید آنی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در یک محیط خرده­فروشی، خریداران گاهی تصمیمات خرید خود را بر پایه تاثیرات دیداری از محیط خرید می­گیرند، و محیط فروشگاه تاثیر قابل توجهی بر رفتار خرید آنان دارد (آندرهیل، ۲۰۰۰). رفتار مشتریان ممکن است به صورت آنی بروز پیدا کند. خرید همیشه نتیجه یک عمل منطقی نیست، و ممکن است بسیار فوری و در یک آن انجام شود. به طور خاص، خرید آنی تمایل ناگهانی به خرید کالایی بدون برنامه قبلی است (گریس و یوجی[۱]، ۲۰۰۸). بنابراین، شناخت متغیرهایی که تمایلات و تصمیمات خرید آنی مصرف­کنندگان را تحت تاثیر قرار می­دهند و نقش این عوامل در بروز این نوع رفتار خرید از سوی مصرف­کنندگان برای خرده­فروشان از اهمیت اساسی برخوردار است.

خرید آنی موضوع تحقیقات بسیاری از محققانی بوده که در زمینه رفتار مصرف­کننده فعالیت می­کرده­اند (سیلورا، لاواک، کروپ[۲]، ۲۰۰۸). این تنها به دلیل پیچیدگی این موضوع نیست، بلکه به دلیل رواج گسترده آن در بین رده گسترده­ای از محصولات متفاوت است (کالا، سوپریا، آرورا[۳]، ۲۰۱۱؛ شارما، سیواکوماران،مارشال[۴]، ۲۰۱۰). این رفتار جالب توجه و پیچیده از سوی مشتریان، موضوع تحقیق در علوم مختلف از قبیل، رفتار مصرف­کننده، بازاریابی، روانشناسی، و اقتصاد بوده است. با این وجود، خرید آنی اغلب به عنوان یک پدیده ناشناخته اجتماعی مورد بحث قرار گرفته. خریدآنی متاثر از عوامل مختلفی از قبیل، عوامل جمعیت­شناختی، فرهنگی، فردی و محیطی است (میهیک،کورسان[۵] ، ۲۰۱۰). تحقیقات در حوزه رفتار مصرف­کننده نشان می­دهد که اکثر خریداران غالبا در خریدهای آنی درگیر می­شوند، و بیش از نیمی از خریداران مراکز فروش خرید­های خود را بطور آنی انجام می­دهند (نیکولز، روسلو، کرانندونک، منداکویک [۶] ۲۰۰۱). این امر بیان گر این است که خرید آنی برای سود خرده­فروشان از اهمیت حیاتی برخوردار است (بلنگر، رابرتسون، هیرسمن،[۷] ۱۹۸۷).

بسیاری از خرده فروشان بر این امر اذعان دارند که محیط فروشگاه بر رفتار خرید مشتریان تاثیر بسزایی داشته و می­تواند احتمال بروز رفتارهای خاص از جانب مشتریان را افزایش دهد. بسیاری از این عناصر رفتار خریداران را از طریق تاثیرگذاری بر احساسات آنان تحت تاثیر قرار می­دهند، برخی از آنان ممکن است عکس العمل مستقیم از سوی خریداران را به دنبال داشته باشند (ماتیلا و ویرتز، ۲۰۰۸). لازم به ذکر است که انجام خرید آنی علاوه بر عناصر متعدد، به نوع کالا نیز دارد

[۱]Grace, Youjae

[۲] Silvera, Lavack, Kropp

[۳] Kalla, Supriya, Arora

[۴]Sharma,SivakumarMarshall

[۵] Mihić, Kursan

[۶] Nichos, roslow, kranendonk, mandakovic

[۷]Bellenger,Robertson, Hirschman

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-11
كد : 96596
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss