دانلود پروپوزال آماده: تاثیر هیجانات خرید و ریسک ادراک شده بر رفتار خرید آنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیر هیجانات خرید و ریسک ادراک شده بر رفتار خرید آنی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در یک محیط خرده­فروشی، خریداران گاهی تصمیمات خرید خود را بر پایه تاثیرات دیداری از محیط خرید می­گیرند، و محیط فروشگاه تاثیر قابل توجهی بر رفتار خرید آنان دارد (آندرهیل، ۲۰۰۰). رفتار مشتریان ممکن است به صورت آنی بروز پیدا کند. خرید همیشه نتیجه یک عمل منطقی نیست، و ممکن است بسیار فوری و در یک آن انجام شود. به طور خاص، خرید آنی تمایل ناگهانی به خرید کالایی بدون برنامه قبلی است (گریس و یوجی[۱]، ۲۰۰۸). بنابراین، شناخت متغیرهایی که تمایلات و تصمیمات خرید آنی مصرف­کنندگان را تحت تاثیر قرار می­دهند و نقش این عوامل در بروز این نوع رفتار خرید از سوی مصرف­کنندگان برای خرده­فروشان از اهمیت اساسی برخوردار است.

خرید آنی موضوع تحقیقات بسیاری از محققانی بوده که در زمینه رفتار مصرف­کننده فعالیت می­کرده­اند (سیلورا، لاواک، کروپ[۲]، ۲۰۰۸). این تنها به دلیل پیچیدگی این موضوع نیست، بلکه به دلیل رواج گسترده آن در بین رده گسترده­ای از محصولات متفاوت است (کالا، سوپریا، آرورا[۳]، ۲۰۱۱؛ شارما، سیواکوماران،مارشال[۴]، ۲۰۱۰). این رفتار جالب توجه و پیچیده از سوی مشتریان، موضوع تحقیق در علوم مختلف از قبیل، رفتار مصرف­کننده، بازاریابی، روانشناسی، و اقتصاد بوده است. با این وجود، خرید آنی اغلب به عنوان یک پدیده ناشناخته اجتماعی مورد بحث قرار گرفته. خریدآنی متاثر از عوامل مختلفی از قبیل، عوامل جمعیت­شناختی، فرهنگی، فردی و محیطی است (میهیک،کورسان[۵] ، ۲۰۱۰). تحقیقات در حوزه رفتار مصرف­کننده نشان می­دهد که اکثر خریداران غالبا در خریدهای آنی درگیر می­شوند، و بیش از نیمی از خریداران مراکز فروش خرید­های خود را بطور آنی انجام می­دهند (نیکولز، روسلو، کرانندونک، منداکویک [۶] ۲۰۰۱). این امر بیان گر این است که خرید آنی برای سود خرده­فروشان از اهمیت حیاتی برخوردار است (بلنگر، رابرتسون، هیرسمن،[۷] ۱۹۸۷).

بسیاری از خرده فروشان بر این امر اذعان دارند که محیط فروشگاه بر رفتار خرید مشتریان تاثیر بسزایی داشته و می­تواند احتمال بروز رفتارهای خاص از جانب مشتریان را افزایش دهد. بسیاری از این عناصر رفتار خریداران را از طریق تاثیرگذاری بر احساسات آنان تحت تاثیر قرار می­دهند، برخی از آنان ممکن است عکس العمل مستقیم از سوی خریداران را به دنبال داشته باشند (ماتیلا و ویرتز، ۲۰۰۸). لازم به ذکر است که انجام خرید آنی علاوه بر عناصر متعدد، به نوع کالا نیز دارد

[۱]Grace, Youjae

[۲] Silvera, Lavack, Kropp

[۳] Kalla, Supriya, Arora

[۴]Sharma,SivakumarMarshall

[۵] Mihić, Kursan

[۶] Nichos, roslow, kranendonk, mandakovic

[۷]Bellenger,Robertson, Hirschman

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۱۹
كد : 96596
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss