جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تاثیر و مقایسه هشت هفته تمرین هرمی، متغیر و موج دار بر افزایش قدرت عضلات سینه و پا در ورزشکاران حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای پاورلیفتینگ

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیر و مقایسه هشت هفته تمرین هرمی، متغیر و موج دار بر افزایش قدرت عضلات سینه و پا در ورزشکاران حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای پاورلیفتینگ

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

انسان همواره نیازمند داشتند بدنی کارآمد و هماهنگ می باشد  تا بتواند به فعالیت‌های روزمره بپردازد و برای آنکه بتواند نقش خود را به طور مؤثر در زندگی ایفا نمـــاید باید از آمادگی جسمانی مطلوبی برخوردار باشد.  میزان توانایی و کــارآیی فرد بستگی به میزان آمادگی بدن او دارد.

در طول تاریخ  بشر این نکته روشن شده است که اگر هدف ما  ارتقا توانایی در تحمل فعالیت  ورزشی  یا  حفظ  سطح  معینی از بدنسازی است، باید  بدن را به شکلی منظم  به فعالیت ورزشی  وا داریم.  بنابراین، مفهوم تمرین کردن موضوع جدیدی نیست، بلکه پیشینه آن به قبل از هر گونه ارزیابی علمی درباره  فواید یک روش تمرینی نسبت به روش دیگر بر می گردد.  در ابتدا، ورزشکاران و مربیان صرفا روش‌هایی را استفاده می‌کردند که سودمند به نظر می آمد و عملکرد ورزشی را ارتقا می بخشد.  با وجود این، با گسترش بررسی‌های علمی انجام شده درباره رشته‌های ورزشی و ورزشکــاران که امروز ادامه دارد، اکنون درباره اجرای مطلوب تمرین برای رسیدن به اهداف خاص، نیاز به تمرین خاص، نیاز به تمرین بیشتر یا کمتر، و سازگاری فیزیولوژی و سلولی که به حالت ورزیدگی کمک می‌کند (عالمی،۱۳۷۵).

از طرفی تمرین مفهوم بسیار تخصصی دارد که نه برای وضعیت خاص، بلکه برای افراد خاص نیز به کار می رود. برای تنظیم یک برنامه تمرینی با کیفیت بالا لازم است که روابط مهم بین تمرین،   سازگاری‌های دراز مدت و گسترش عملکرد ورزشی درک شود.  به علاوه، باید این دانش را در خصوص نیــــازمندی‌های ویژه یک  فعالیت ورزشی به منظور گسترش یک برنامه تمرینی موفق به کار بگیریم.  بنابراین، آگاهی از عوامل چون انواع، شدت، مدت و تواتر فعالیت ورزشی برای بهینه سازی سازگاری‌های تمرینی ضروری است.

در واقع تمرینات با وزنه را می توان به عنوان ابزاری جهت حفظ و تداوم اجرای مهارت های ورزشی در نظر گرفت، تحقیقیات امروزی نشان می‌دهد که دوره بندی تمرینات با وزنه می‌تواند منجربه کسب فواید تمرینات با وزنه شود.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-11
كد : 96599
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss