جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تبیین رابطه تعهد سازمانی و عدالت سازمانی با عملکرد شغلی در صنعت بیمه استان گیلان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تبیین رابطه تعهد سازمانی و عدالت سازمانی با عملکرد شغلی در صنعت بیمه استان گیلان

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

شرايط كاملاً متحول و حاكم بر سازمان‌ها، افزايش رقابت و لزوم اثربخشي آن‌ها در چنين شرايطي، نياز آن‌ها را به نسل ارزشمندي از كاركنان، بيش از پيش آشكار نموده است و از آن جا كه سازمان يك نظام اجتماعي است كه حيات و پايداري آن وابسته به وجود پيوندي قوي ميان اجزا و عناصر تشكيل دهنده آن است در اين راستا عدالت و لزوم توجه به آن يكي از مقوله‌هاي اساسي در هر جامعه و نهادي است چرا كه عدالت مفهومي است كه در سازمان‌ها داراي اهميت ويژه‌اي است (رضايي كليدبري و همكاران، ۱۳۹۰). عدالت سازماني اصطلاحي است كه براي توصيف نقش عدالت كه به طور مستقيم با موقعيت‌هاي شغلي ارتباط دارد به كار مي‌رود. در عدالت سازماني مطرح مي‌شود كه بايد با چه شيوه‌هايي با كاركنان رفتار شود تا احساس كنند به صورت عادلانه با آن‌ها برخورد شده است(نعامی و شكركن، ۱۳۸۳). رعايت عدالت يكي از مهم‌ترين عوامل موثر بر بقاي سازمان و حفظ آن در بلند مدت است(Suliman and Al-Kathairi, 2013)، از اين رو مفهوم عدالت در سير نظريه هاي سازمان مورد توجه ويژه‌اي قرار گرفته است (پورعزت و قلي‌پور، ۱۳۸۷). رفتار منصفانه خواسته‌اي است كه همه‌ي كاركناني كه وقت و انرژي خود را در يك سازمان صرف مي‌كنند از سازمان انتظار دارند. اين انتظارات باعث مي‌شود كه رهبران تمايل بيش‌تري به تاكيد بر رعايت انصاف داشته باشند.

از سويي ديگر سال‌ها است كه محققان بر این باورند که یک کارگر وفادار و متعهد به احتمال زیاد یک کارمند مولد خواهد بود. بنابراین، این امکان وجود دارد که شرکت های داراي کارکنان متعهد و وفادار از بهره‌وری بیشتری برخوردارند (Suliman and Al-Kathairi, 2013).  بر اين اساس، تعهد سازماني را مي‌توان متغيري دانست كه توجه قابل ملاحظه‌اي را در ادبيات سازماني به خود جلب كرده است (رهنورد و رادمنش، ۱۳۸۲). تعهد، پاسخي احساسي است كه توسط رفتار، اعتقادات و نگرش افراد سنجيده مي‌شود و تمام سطوح پائيني و بالايي سازمان را در بر مي‌گيرد (عوض پور، ۱۳۸۶). به عبارتي تعهد سازماني بيان كننده‌ي وابستگي روانشناختي به سازمان محل استخدام است و طبق نظر آلن و ماير (۱۹۹۰) ممكن است اشكال متفاوتي داشته باشد (غفوري و گل پرور، ۱۳۸۸). تعهد سازماني از آن جهت مهم است كه با پيامدهاي سازماني مطلوبي مانند كاهش غيبت از كار، كاهش جابه جايي و بهبود عملكرد شغلي رابطه دارد (Jaramillo et al., 2005).

همچنين عملكرد شغلي نيز يكي از حياتي ترين مسائل در هر سازماني است (شكركن، ۱۳۸۰). پژوهشگران عملكرد شغلي را ارزش هاي كلي مورد انتظار سازمان از تكه هاي مجزاي رفتاري تعريف مي كنند كه هرفرد در طول دوره هاي مشخص از زمان انجام مي دهد (Motowidlo, 2003). عملكرد شغلي در واقع به مجموعه رفتارهايي كه در ارتباط با شغل، افراد از خودشان بروز مي دهند اشاره دارد و يا به ميزان محصول و بازدهي حاصل شده اطلاق مي گردد (Rashidpoor, 2000). بر اين اساس، عملکرد شغلي همان بازده افراد طبق وظايف قانوني و مقرر است و عبارت است از  پيامد فعاليت‌هاي منابع انساني در خصوص انجام وظايفي که به او واگذار مي شود و ميزان تلاش و حدود  موفقيت کارمند در اجراي وظايف شغلي و  تکاليف رفتاري مورد انتظار (Bellou, 2010).

بنابراین، هدف اصلی از این مطالعه به درک عدالت سازماني در محل کار پرداخته و بر مبناي اين برداشت است كه چگونه عدالت سازماني مي تواند به ایجاد تعهد سازمانی و عملکرد شغلی منتهي گردد (Suliman and Al-Kathairi, 2013). با توجه به مطالب گفته شده پس در  این مطالعه سعي بر آن است كه ارتباط‌هاي‌های بالقوه – از نظر اهمیت، ماهیت و قدرت- بین عدالت سازمانی، تعهد و عملکرد شغلی در صنعت بيمه استان گيلان مورد ارزيابي قرار گيرد و اين سوال مطرح است که آيا بين عدالت سازماني سازماني و تعهد سازماني با عملكرد شغلي رابطه وجود دارد؟

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-12
كد : 96828
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss