جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تبیین شاخص های اخلاق حرفه ای فرماند هان و مدیران ناجا (با تکیه بر آیات و روایات )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تبیین شاخص های اخلاق حرفه ای فرماند هان و مدیران ناجا (با تکیه بر آیات و روایات )

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با توجه به مسئولیت حساس و جایگاه ویژه فرماندهان و مدیران ولزوم حفظ آنان در عصری که اصول اخلاقی به بهانه های واهی زیر پا نهاده شده و ارزش های اخلاقی و حرفه مندی رنگ باخته و پایمال می شود ، آشنایی آنان با شاخص های اخلاق حرفه ای(با تکیه برآیات و روایات ) و رعایت عمل به آنها می تواند نقش مهمی در فرهنگ سازی و تقویت مبانی اخلاق حرفه ای و همچنین در مصونیت و جلوگیری از رواج مشکلات اخلاقی و اعمال غیر اخلاقی و مغایر با اصول اخلاقی در بین کارکنان و عوامل مخرب آن در سازمان ، ایفا نماید . بی شک می توان گفت فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی ،مسئولیتی خطیر در اجرای سیاست ها وتدابیر آن داشته و علاوه  بر مدیریت ، دارای نقش دیگری نظیر رهبر ، مربی ،پدر،معلم ، مشاور و… هستند . ایفای درست چنین نقش هایی ایجاب می نماید آنان در حیطه های علوم رفتاری بویژه تربیت صحیح کارکنان تحت امر خود با دانش اخلاق حرفه ای بر اساس آموزه های دینی آشنا شوند وهمچنین با تدوین استراتژی اخلاقی  نسبت به ترویج و راهبردی کردن اخلاق حرفه ای اسلامی در فرهنگ و رفتار سازمانی وممیزی اخلاقی  در همه تصمیم ها و اقدام های سازمان پرداخته وبه سلامت فکر واعتدال  در رفتار دست یابند . و اینکه بتوان ضمن انجام رسالت و ماموریت های متصوره به ارتقای سطح علمی و مهارتی فرماندهان ومدیران و در نهایت به ارتقای کمی و کیفی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کمک نموده و رضایت خداوند متعال را کسب نمود .

امیرالمومنین حضرت علی (ع) نمونه کامل یک فرمانده مدیر اسلامی است ، او چه زیبا نظم وانضباط ، جاذبه و دافعه ، حکمت ومدیریت ،زهد،عرفان ،شجاعت،تقوا وعدالت و …. را در منشور حکومتی خود می گنجاند . نگاهی به بیانات و اوامر امیرالمومنین علی (ع) راجع به مبحث فرماندهی و مدیریت این نکته را مشخص میکند که چنانچه رهبران، زمامداران،فرماندهان و مدیران یک جامعه به درستی تربیت نشوند و در مسند امور قرار نگیرند و راه وروش صحیح حکومت داری و فرماندهی و مدیریت را فرا نگیرند ، مردم آن جامعه هرگز روی صلاح و اصلاح را نخواهند دید.

لذا اهميت انجام این پژوهش مورد استقبال و درخواست دفتر مطالعات و تحقيقات سازمان عقيدتي سياسي ناجا واقع گرديد.

و از طرفي لزوم تحول دائمي در نيروي انساني و استانداردسازي و تعالي رفتار كاركنان ناجا در راستاي توانمندي سازي آنان در انجام ماموريتها و وظايف سازماني پيوسته مورد نظر و يكي از دغدغه هاي فرماندهان و مسئولان محترم ناجا بوده و به عنوان يك مسئله ويكي از راهبردهاي اساسي، در دستور كار فرماندهي محترم ناجا قرار دارد. بطوريكه با تشكيل كمسيون استاندارد سازي و تعالي رفتار كاركنان و استفاده از نظريات انديشمندان و مبادي ذيربط در پي يافتن راهكارهاي عملي و كاربردي براي  اين مسئله بوده اند. و از آنجا كه فرماندهان ومديران بعنوان الگوهاي سازماني تلقي و حسّاس ترين نقش تربيتي را ايفا مي نمايد. اهميت تحقيق اين موضوع ولزوم بهره مندي و بکارگیری آنان از آن برجسته تر مي شود.

و بر مبناي اين راهبرد، بايد افراد با  استعداد ، خلاق ، شايسته ، متعهد و كارآمد و متخلّق به اصول اخلاق حرفه اي اسلامي شاغل در پست هاي فرماندهي و مديريت باشند تا ضمن افزايش قابليت ها و شايستگي هاي آنان، زمينه كارايي و اثربخشي آنان فراهم گردد.و از طرفي با توجه به جايگاه ويژه اخلاق حرفه اي و اهميت كاربردي كردن آن در هر اقدام و عملي ، ناجا نيازمند فرماندهان و مديراني است كه متخلق به اخلاق حرفه اي و مسلح به دانش مديريت اسلامي بوده باشند. آموزش اخلاق خواه حرفه اي يا عمومي ، معمولا با يادآوري آموزه هاي شرع مقدس ويادآوري سخنان معصومين ( عليهم السلام ) همراه مي شود. مبني بر اينكه از ديدگاه آيات و روايات شاخص هاي اخلاق حرفه اي كدام است ؟    واينكه نتايج اين تحقيق و پيشنهادها كدام است ؟

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۲۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۰۷-۲۰
كد : 96849
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss