جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تبیین ماهیت ، آثار و احکام قرارداد نجات دریایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تبیین ماهیت ، آثار و احکام قرارداد نجات دریایی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

نجات به عنوان یک  از موضوعات مهم در حقوق دریایی محسوب می‎گردد و در کتب حقوق دریایی عمدتاً یک فصل مجزا برای بررسی این موضوع اختصاص می‎یابد . عملیات نجات دریایی بر روی موضوعات شناخته شده این قرارداد از جمله شناور  و سایر اموال و محیط زیست دریایی انجام می‎پذیرد . نظر به اینکه این عملیات نجات ممکن است براساس یک قرارداد فی‎مابین نجاتگر و حادثه‎دیده انجام گیرد ، یکی از موضوعات مورد بررسی در بخش نجات ، قرارداد نجات دریایی است .

امر نجات از زمانی که بشر اقدام به دریانوردی نموده ،آغاز شده است . نکته‎ای که باید به آن توجه داشت، این است که با ورود کشتی‎های بخار در صنعت دریانوردی ، کشتیرانی به تدریج گسترش یافته است . به طوری که امروزه با بروز تحولات عظیم در صنعت کشتیرانی ، روابط نجات فی‎مابین طرفین قرارداد دچار پیچیدگی شده است . فلذا با توجه به اهمیت این موضوع سعی شده است که ماهیت ، آثار و احکام این قرارداد تشریح گردد تا ابهامات موجود در این زمینه روشن شود . با توجه به اینکه در زمینه نجات ، کشورها به منظور یکسان کردن حقوق نجات در سطح بین‎المللی اقدام به وضع کنوانسیون‎های مختلف از جمله کنوانسیون بین‎المللی نجات ۱۹۸۹ نموده‎اند ، این موارد نیز در بررسی این قرارداد ، می‎بایست مورد لحاظ قرار گیرد .

بدیهی است که در صورت بررسی این قرارداد ، اطراف قرارداد با سهولت بیشتری می‎توانند از حقوق و وظایف خویش آگاه ‎شوند . در حقوق دریایی و از جمله حقوق نجات عرف مسلم دریایی نقش به سزایی در پر نمودن خلأ قانونی دارد که این امر نیز مورد توجه قانونگذار ایرانی قرار گرفته است . بنابراین علاوه بر بررسی قوانین، عرف‎های مسلم در حقوق نجات مربوط به قرارداد نجات دریایی و همچنین برخی از پرونده‎ها و اختلافات موجود مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-12
كد : 96876
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss