جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تجارت، ربا، زكات، انفاق، قرض‌الحسنه، مصرف حلال و حرام، ديه، ارث، رشوه و .. را با بيان آيات سورة بقره

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تجارت، ربا، زكات، انفاق، قرض‌الحسنه، مصرف حلال و حرام، ديه، ارث، رشوه و .. را با بيان آيات سورة بقره

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

بررسي روند نزول آيات اقتصادي قرآن مبتني بر دانش علوم قرآني است كه آنچه در مطالعه كتاب‌هاي مرتبط و تفاسير بزرگان آمده است اين است كه: نظام اقتصادي اسلام داراي دو هدف مهم و كلّي است. درون مرزي و برون مرزي. هدف درون مرزي اقتصاد، عدالت به معناي رفاه عمومي و توازن اقتصادي در نظام اسلامی است و هدف برون مرزي آن قدرت و برتري اقتصادي نسبت به ساير كشورهاست. افق زماني در اقتصاد سرمايه‌داري كوتاه‌مدت بوده و از معاد و توجه به آخرت اثري ديده نمي‌شود. اصول حاكم بر اقتصاد جامعه و بررسي روابط اقتصادي مردم در عرصه كار و تلاش روزانه از جمله مسائلي است كه مي‌توان آنها را در لابه لاي آيات قرآن پيدا نمود و با استفاده از راهنمايي‌ها و رهنمود‌هاي قرآني به يك الگو يا دستورالعمل ثابت، واقع‌گرا و بدون نقص در اين زمينه دست يافت كه بتواند راهگشاي مشكلات فراواني كه در عصر حاضر، گريبانگير بشر شده است و ما را به سوي جامعه آرماني مورد نظر اسلام راهنمايي كند.

قرآن معيار و مقياس سنجش تمام تعاليم و معارف در حوزه علوم‌انساني است. حقايق مستمر و ثابت را بيان مي‌كند و احكام آن براي تمام دوران‌ها داراي مصاديق است. قرآن كتاب هدايت انسان‌هاست و نه صرفاً يك كتاب اقتصادي يا فلسفي و… اما در همين حال براي تمام جوانب زندگي انسان برنامه و دستور دارد. از جمله در زمينه توليد، توزيع، مصرف، مالكيت و كار.

استخراج آيات اقتصادي، طبقه‌بندي و تبيين دلالت آنها به ظاهر ساده ولي در واقع بدلايل آميختگي و پراكندگي مطالب آيات، تنظيم زاويه ديد و تفسير به راي پيچيده است. حاكم كردن نظريه‌هاي علمي بر آيات و تحميل انديشه‌ها و ذهنيت‌هاي خود به قرآن از مشكلات اين رساله است.

سورة بقره با داشتن ۲۸۶ آيه، بزرگترين سوره قرآن كريم است. داراي بيشترين احكام فقهي قرآن بوده و بلندترين آية قرآن نيز در اين سوره است. اولين سورة مدني بوده و داراي قسمت‌هاي مختلف و جداگانه‌اي است. در اين سوره در حدود ۷۰ آيه در نوع‌هاي مختلف به موضوع‌هاي اقتصادي مي­پردازد. ضمناً كل آيات مرتبط با موضوعات اقتصادي قرآن بالغ بر ۹۰۰ آيه مي‌باشد.

در اين رساله برآنيم تا موضوعاتي از قبيل تجارت، ربا، زكات، انفاق، قرض‌الحسنه، مصرف حلال و حرام، ديه، ارث، رشوه و .. را با بيان آيات سورة بقره مطرح و بررسي نماييم.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-18
كد : 97232
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss