جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل جامعه شناختی تاثیرسایت ها ی اینترنتی بر اجتماعی شدن کودکان ۱۱-۲ساله (در فضای مجازی ایران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل جامعه شناختی تاثیرسایت ها ی اینترنتی بر اجتماعی شدن کودکان ۱۱-۲ساله (در فضای مجازی ایران)

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با نفوذ بیشتر و اختراع فرایندهاي جدید براي مصرف کنندگان خدمات از طریق رسانه هاي الکترونیکی، مشتریان به طور فزاینده اي به فروشندگان وارائه دهندگان خدمات تکیه می کنند حتی براي انجام ابتدایی ترین خدمات و وظایف. لذا، دنیاي امروز عرصه ي تحولات پیوسته است. در رویارویی با رقابت شدید و افزایش انتظارات مشتریان به طور مستمر، شرکت هاي تجارت الکترونیک علاقه مند به شناسایی، درك، پرورش و حفظ مشتریان سودآور موجود می باشند (تیموری و گودرزوند، ۱۳۹۷).

پس از گذشت دو دهه از ظهور اینترنت هیچ جنبه اي از زندگی انسان را نمی توان یافت که توسط فناوري اطلاعات و ارتباطات تحت تأثیر قرار نگیرد. ارائه ي خدمات به صورت الکترونیکی،صرفه هاي اقتصادي بیشتري نسبت به ارائه ي این خدمات به صورت سنتی دارد. براي شرکت هاي مدرن ارزش فناوري اطلاعات چند وجهی است. همانند بهبود و تنوع محصولات، کیفیت، رضایت مشتري، تسهیل فرایندهاي کاري، کاهش هزینه هاي غنی سازي کار، مدیریت بهره وري و افزایش مزیت هاي رقابتی (باحرینی و کفاز، ۲۰۱۹).

کودکان به آن بخش از هستی تعلق دارندکه روح زندگی در آن شفاف و دست نخورده باقی مانده  و بکر و معصوم است. پشت این دیوارها،این ازدحام و هیاهو،بهشت کوچکی است که جز کودکان کسی را به آن راه نیست. همراه شدن با کودکان ،این ساکنان ساده و بی ریای زندگی،ما را با گوشه های تازه و جذابی از زندگی آشنا می کند،زیرا آنها جهان را پر از صلح و شادمانی می بینند و با تخیلشان قادرند تمام مرزها و محدودیت ها را بردارند.این گروه،مخاطبان معمولی به حساب نمی آیند،آنها هوشیار و تشنه ی دانستن و یادگیری اند.کودک فقط در خانه یا مدرسه نمی آموزد.اوبه طور دائم در ابعاد تداوم و تقارن زمان،با حرکات مختلفی مواجه است،مشاهده می کندو برخورد دارد،پیام های متعددو گاه متضادی را دریافت و آنهارا تفسیرو تعبیرمی کند و از خلال تمام برخوردها،اغلب بی آنکه خود بداند،می آموزدو خود را می سازد.وب سایت های جهانی[۱] یا جهان گستر هم اکنون پس از پست الکترونیکی[۲] پرطرفدارترین سرویس شبکه اینترنت است که به دلیل دو ویژگی عمده آن ،قابلیت فرامتنی و چندرسانه ای[۳] بودن محیط وب،استفاده از آن به سرعت روبه رشد است . وب سایت ها مانند بقیه ی خدمات اینترنت مبتنی بر نظام خدمت گیرنده و خدمت دهنده عظیمی است که از طریق آن می توان به گستره ی وسیعی از منابع اینترنت دسترسی پیدا کرد. اينترنت امروزه دنياي شگفت انگيزي را كه ما درآن زندگي می‌كنيم متحول كرده است. اينترنت همچنين به وجود آورنده دنياي كاملاً جديد و ارتباطي جهاني است كه هر فردي كه به آن وارد می‌شود می‌تواندخودرا فرد ديگري وانمود كرده و هركاري كه بخواهد درآن انجام دهد. استفاده از اينترنت به طور تصاعدي از اواخر دهه ۱۹۹۰ در حال رشد و توسعه بوده است و حقيقتاً روشي جديد را براي تبادل اطلاعات و تأثيرات متقابل جهاني تعريف كرده است.

امروزه كودكان می‌توانند در ادامه زندگي شان يكي از ساكنان اين دنياي جديد باشند. آنها نسبت به بزرگترها نگاهي بسيار متفاوت به اينترنت دارند. اينترنت اين امكان را فراهم می‌كند كه كودكان مطمئن شوند كه با همسالان خود ارتباط دارند. زيرا در بسياري از مواقع، طرف مقابل واقعا يك بزرگسال است. هرچند ممكن است بچه‌ها و افراد جوانتر از خطرات ارتباط اينترنتي آگاهي داشته باشند ولي در مورد رفتارها و عكس العملهاي اينترنتي تصميماتي می‌گيرند كه گويي بار اولشان است و هيچ آگاهي در اين مورد ندارند.

والدين، كامپيوتر و اينترنت را در اختيار كودكان خود قرار می‌دهند و گمان می‌كنند كامپيوتر وسيله اي براي هوشيار كردن آنهاست و می‌تواند در ايجاد ارتباط با دوستانشان به “آنها كمك كند و از رفتنشان به خيابانها و پرسه زدن در كوچه و بازار جلوگيري كرده و مشكلات اين چنيني را كاهش دهد. با وجودي كه هيچ شكي در فوايد استفاده از اين تكنولوژي نيست، اما اين تصور غلط كه كاربرد اينترنت هيچ ضرري به دنبال ندارد، هنوز هم در پرونده‌هاي متداول اخير در رابطه با ربودن كودكان، سرقتهاي هويتي،گرفتن فيلمها وموسيقي‌هاي غير مجاز و هزاران مورد سرقت ذهني به چشم می‌خورد.

نتايج حاصل از بررسيهاي علمي نشان می‌دهد كه تفاوتهاي چشمگيري بين والدين  و فرزندان در آشنايي با علم كامپيوتر و كاربرد مهارتهاي آن وجود دارد. اين تفاوت زماني بيشتر به چشم می‌آيد كه خاطر نشان كنيم كه كودكان دائما به اينترنت متصل هستند.

بي هويتي اينترنت و سهولت در خلق شخصيتهاي متفاوت، روش كاملاً نويني است كه راه را براي سودجويان، سارقان هويتي، دزدان كامپيوتري و…. هموار كرده است. از آنجايي كه كودكان نوعاً از حقه‌ها و تكنيك هايي كه سود جويان براي فريب دادن قربانيانشان استفاده می‌كنند، آگاه نيستند و اغلب از اينترنت به عنوان بخش روزانه اي از زندگي شان استفاده می‌كنند، نسبت به ساير كاربران اينترنتي، در معرض ريسك بالاتري هستند. بنابراين براي وضوح بيشتر مطلب ابتدا لازم است آشنايي نسبي با مفهوم اينترنت پيدا كنيم، سپس به خطراتي كه اين رسانه نو ظهور براي كودكان ما دارد خواهيم پرداخت.

[۱] World wide web

[۲] email

[۳] multimedia

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-18
كد : 97342
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss