جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل ظرفیت های نمایشی داستان فریدون در شاهنامه و مقایسه تطبیقی آن با لیرشاه شکسپیر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل ظرفیت های نمایشی داستان فریدون در شاهنامه و مقایسه تطبیقی آن با لیرشاه شکسپیر

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

وجود شباهت های انکار ناپذیر چه به لحاظ محتوا و روند داستان و چه به لحاظ شخصیت پردازی و دیگر جنبه های نمایشی میان داستان «فریدون و پسران» در شاهنامه با نمایشنامة «لیرشاه» شکسپیر، در کنار شباهت های انکار ناپذیر دیگر داستان های کهن ایرانی همچون داستان «لیلی و مجنون» و شباهتتش با نمایشنامة «رومئو و ژولیت[۱]» شکسپیر، داستان «بهرام چوبین» و داستان «ضحاک» و شباهت هایشان با نمایشنامة «مکبث[۲]» شکسپیر از منظر ادبیات تطبیقی، بهانه ای فراهم نمود تا به تحلیل ظرفیت های نمایشیِ داستان «فریدون و پسران» اقدام نموده و در ادامه به مقایسة تطبیقی این داستان با نمایشنامة «لیرشاه» نیز پرداخته شود تا در کنار مشخص شدن ظرفیت های نمایشی یکی دیگر از داستان های ارزشمند شاهنامه و سنجش پا به پای قابلیت ها و ظرفیت های نمایشیِ آن با نمایشنامه ای موفق در سطح جهان با عنوان «لیرشاه»، از سویی به نوعی به این مسأله پاسخ داده شود که آیا داستانی مثل داستان فریدون و پسران به عنوان نمونه ای از داستان های کهن ایرانی می توانسته و می توانند بُن مایه ای قوی و غنی برای تولید آثار نمایشی فاخر همچون لیرشاه ولی از جنس ایرانی بوده و باشند؟ از سوی دیگر با توجه به وجود شباهت های بسیار میان این داستان ها و نمایشنامه های شکسپیر و نیز با در نظر گرفتن اشارة خود شکسپیر به آداب و رسوم ایرانی در نمایشنامة لیرشاه، به این مسأله بپردازیم که آیا شکسپیر با فرهنگ و ادبیات کهن ایرانی آشنا بوده و در تولید آثار فاخر نمایشی اش از آثار ایرانی تأثیر پذیرفته است یا خیر؟ اگر آری منابع او کدام ها بوده و از چه طریقی به آنها دسترسی داشته است؟

[۱] .Romeo and Juliet

[۲] .Macbeth

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-18
كد : 97440
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss