جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل عوامل تأثیرگذار از دیدگاه ژئوپلیتیک بر توسعه حقوق شهروندی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل عوامل تأثیرگذار از دیدگاه ژئوپلیتیک بر توسعه حقوق شهروندی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

شهروندی از مفاهیم نو است که به طور ویژه ای به برابری و عدالت توجه دارد و در نظریات اجتماعی، سیاسی و حقوقی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. مقوله شهروندی وقتی تحقق می یابد که همه افراد جامعه از کلیه حقوق مدنی و سیاسی برخوردار باشند و همچنین به فرصت های مورد نظر زندگی از حیث اقتصادی و اجتماعی دسترسی آسان داشته باشند.ضمن آنکه شهروندان به عنوان اعضای یک جامعه در حوزه های مختلف مشارکت دارند و در برابر حقوقی که دارند، مسئولیت هایی را نیز در راستای اداره بهتر جامعه و ایجاد نظم بر عهده می گیرند؛ با شناخت این حقوق و تکالیف نقش مؤثری در ارتقاء منزلت شهروندی و ایجاد جامعه ای بر اساس نظم و عدالت دارد و چنین جامعه ای طبیعاً دارای انسجام و امنیت بالایی خواهد بود و اقتدار حاکمیت در آن متضمن تداوم، رفاه و امنیت شهروندان خواهد بود.

حقوق شهروندی یکی از مسایل حساس سازمان های بین المللی در برخورد با کشورها است، توجه به رفع نقص ها و توسعه آن در افزایش وجه بین المللی کشورها مؤثر است.با گسترش پدیده جهانی شدن و فناوری اطلاعات، فرهنگ و هویت  ها در معرض انواع فرصت ها و چالش هاست. آشنایی با این پدیده و تأثیر آن بر دیدگاه مردم می تواند تأثیرات مثبت را به حداکثر و تأثیرات منفی را به حداقل برساند

با توسعه جهانی شدن حقوق شهروندی به تدریج تفاوت های حقوق ملی و حقوق شهروندی آشکار می شود، با افزایش ارتباطات جهانی، تعامل و آگاهی ملت ها بیشتر شده، مقایسه از سوی آنها در خصوص اجتماعتی که در آن زندگی می کنند افزایش می یابد، فرهنگ ها و هویت ها تغییر کرده، وحدت و یکپارچگی جامعه با چالش روبه رو می شود، لذا دولت های ملی در اعمال حاکمیت در مرزهای سیاسی کشور خود با مشکل روبه رو می شوند. از این رو آشنایی با حقوق شهروندی و عوامل تأثیرگذار بر آن، ارتباط حقوق شهروندی با حقوق ملی و شهروندی جهانی، می تواند در برنامه ریزی و تصمیم گیری مسئولان نقش ایفاء کرده، ضمن آنکه آشنایی و آگاهی بیشتر شهروندان نیز می تواند به افزایش پذیرش مسئولیت ها و تکالیف شهروندی آنها کمک نماید و جامعه را به سوی رفاه، امنیت و توسعه بیشتر سوق دهد.

شناخت عوامل تأثیرگذار در توسعه حقوق شهروندی و پدیده جهانی شدن،نحوه روبه رو شدن با این پدیده و بالا بردن ضریب آگاهی و امنیت شهروندان (اعم از مسئولان و اعضای جامعه) مسایلی است که در این تحقیق سعی شده است  مورد بررسی و مکاشفه قرار گیرد.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-18
كد : 97460
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss