جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل محتوی اسامی ‌سه دهه اخیر متولدین شهرستان خلخال

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل محتوی اسامی ‌سه دهه اخیر متولدین شهرستان خلخال

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

تغيير و تحول لازمه زندگي است و به همان ترتيب كه انسان‌ها با گذشت زمان تغيير مي‌كنند، روابط اجتماعي هم تحت تأثير شرايط گوناگون، به‌‌طور دائم دستخوش تغيير و تحول مي‌شود. در دهه‌هاي اخير جامعه ما به دليل گسترش روزافزون صنايع، به رشد قابل توجهي در حيطه اقتصادي دست يافته است كه اين امر باعث بروز تغييراتي در ارزش‌ها و شيوه‌هاي زندگي مردم شده است. دگرگوني و تغيير در عرصه‌هاي فرهنگي تدريجي و آرام صورت مي‌گيرد و اين دگرگوني‌ها بازتاب تجربه نسل‌ها و انتقال آن به نسل‌هاي بعد است. در دهه‌های اخير با شاخص‌هايي چون صنعتي‌شدن، شهرنشيني، باسوادي، جواني جمعيت، گسترش وسائل ارتباط جمعي، مهاجرت گسترده به شهرها و همچنين رشد طبقات متوسط فرهنگي و اقتصادي مواجه بوده‌ایم (آبراهامیان، ۱۳۷۸: ۵۳۴؛ ربیعی، ۱۳۸۰: ۱۳۲).

با توجه به وقوع انقلاب اسلامي در سال ۵۷ و استقرار نظام جديد و همچنين شروع جنگ  بعد از گذشت سال‌هاي كوتاه از انقلاب و ايجاد زمينه‌هاي دشوار اجتماعي ـ اقتصادي ارزش‌هايي چون دين، عدالت، استقلال و ايثار مطرح شده و نهادهاي مختلف اجتماعي سعي كردند تا در اين قضاياي جديد افراد را به گونه‌اي پرورش دهند كه به اين ارزش‌ها وفادار بوده و تفكر و الگوي زندگي خود را مطابق ارزش‌هاي انقلاب سازماندهي كنند. از اين‌رو پايبندي به ارزش‌ها و هنجارهاي سنتي در ميان نسل‌هاي گذشته كاملاً به چشم مي‌خورد؛ در صورتي كه در ميان نسل‌هاي جوان‌تر، ارزش‌ها و گرايش‌هاي جديدي نفوذ مي‌كند كه خود نتيجه جها‌ن‌بيني‌هاي متفاوت آن‌ها است. به‌عبارت ديگر جهان‌بيني افراد با توجه به تجارب كلي آن‌ها در زندگي خودشان شكل مي‌گيرد كه گاه با تجارب نسل‌هاي قبل تفاوت‌هايي دارد. از آنجا كه دگرگوني فرهنگي در ميان نسل‌ها و گروه‌هاي جوان‌تر زودتر شكل مي‌گيرد، لذا ما بيشتر شاهد تفاوت‌هايي در ميان نسل‌ها هستيم (نجاتی حسینی و دیگری، ۱۳۸۸: ۱۴۲).

امروزه هر چند نسل جديد جامعه ايران، تجربه نسل قبل را در اختيار دارد ولي به تغيير قالب‌ها و ساختارها اقدام نموده است كه اين تغيرات نهايتاً به تغيير در روش و سبك زندگي مي‌انجامد. روند تغيير و تحول نام‌هاي افراد يكي از مواردي است كه مي‌تواند تجلي فرآيند اين تغييرات در نظام اجتماعي باشد. در واقع نام‌گذاري مانند هر عمل ديگري از ارزش‌ها و انگيزه‌هاي رواني تأثير پذيرفته و در زمينه اجتماعي و فرهنگي معيني انجام مي شود. از اين رو مي‌توان از نام‌گذاري به مثابه يك نهاد، يك عمل فرهنگي و به تبع آن عوامل اجتماعي و فرهنگي مؤثر به آن ياد نمود (رجب‌زاده، ۱۳۷۸: ۱).بررسي تحول نامگذاري در طي نسل‌هاي مختلف، تفاوت نام‌هاي انتخاب شده در ميان طبقات اجتماعي و در ميان دو جنس مذكر و مؤنث، مي‌تواند ما را در شناخت و مقايسه ارزش‌هاي نسل‌ها ياري دهد. در این پژوهش نگارنده قصد دارد به این سؤال پاسخ دهد که آیا نام‌گذاری افراد با توجه به دوره‌های مختلف تاریخی متفاوت است؟

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-19
كد : 97612
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss