جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل مولفه های تاثیر گذار بر آمایش مرزی ایران و افغانستان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل مولفه های تاثیر گذار بر آمایش مرزی ایران و افغانستان

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

كشوردوست، عليرضا (۱۳۸۹)؛ در كتاب جغرافياي مرز با تأكيد بر مرزهاي ايران با تعريف واژه مرز و كاركردهاي اوليه مرزها، طبقه بندي مرز بر اساس ماهيت و فضاي تشكيل دهنده آن و همچنين به بررسي انواع اختلافات مرزي پرداخته و در نهايت چشم انداز تاريخي مرزهاي ايران و تحولات ژئوپليتيكي مرزهاي شمالي ايران را بررسي نموده و با تحليل مرزهاي غربي و شرقي و جنوبي ايران انواع عهدنامه ها و قراردادهاي بين المللي در رابطه با مرز را توضيح داده است.

زین العابدین، یوسف (۱۳۸۹)؛ در کتاب درآمدی بر جغرافیای سیاسی پیشرفته (ص۸۶-۷۶) به بررسی بازنگری فلسفه مرزها و زوال کنترل امنیتی و مسائل جدید مرزهای سیاسی، هم چنین مناقشات مرزی و مشکلات کنترل مرزها پرداخته است از تحقیقات ایشان این نتیجه حاصل شد که ناپایداری عمومی در جهان، جنایات بین المللی، معضلات زیست محیطی و انواع جدید تسلیحات همگی به عنوان تهدیداتی علیه مردم تلقی می شوند که به طور فزاینده ای بعد جهانی پیدا کرده و خارج از کنترل مرزهای حکومتی کشورها قرار گرفته است.

سلیمان نژادلر، فریدون (۱۳۸۴)؛ در پایان نامه کارشناسی ارشد خود که تحت عنوان ترددهای مرزی در شهرستان آستارا و نقش آن در تحولات اقتصادی روستاها ارائه کرده است به بررسی توسعه در مناطق مرزی و ایجاد زمینه های رفاهی، اقتصادی و … در خطوط مرزی و جلوگیری از هرگونه اعمال خلاف قاعده در طول مرزهای یک کشور و کانالیزه نمودن تردد اشخاص از طریق دروازه های مجازی مرزی، تأثیرات آن را در رفاه اقتصادی مردم روستاهای آستارا بیان نموده و پیشنهاداتی را جهت بالا بردن وضعیت اقتصادی ارائه کرده است.

حسن پور، جعفر (۱۳۹۱)؛ در مقاله خود تحت تاثير عنوان تحولات ماهيتي مرز، پس از مقدمه در بيان مسئله ، مرز را به عنوان يك پديده فراگير دانسته كه در طول زمان به واسطه تاثير تحولات جامعه بشري دچار تغييرات فراواني شده است.

گلاسنر در توضيح ژئوپليتيك مي نويسد: «ژئوپليتيك يكي از موضوعات مطالعه جغرافياي سياسي است و عمدتاً به بررسي دولت ها در متن پديده فاصله اي جهاني متمركز است. (عزتي، ۱۳۸۸، ۴-۵)

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

۱-بررسی  عوامل موثر بر روابط مرزی  ایران و افغانسان

۲-بررسی تعیین مولفه های تاثیر گذار بر آمایش مرزی دو کشور ایران و افغانسان

۳-بررسی اشتراکا و اختلافات مرزی دو کشور ایران و افغانستان

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-20
كد : 97685
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss