جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل هیدرودینامیکی سکوی نیمه شناور خرپایی(TSP) تحت امواج تصادفی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل هیدرودینامیکی سکوی نیمه شناور خرپایی(TSP) تحت امواج تصادفی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با توجه به اهميت انرژي‏‏‏هاي فسيلي در دنياي امروز و نقش‏آفريني اين نوع انرژي در تمام مناسبات جهان، مساله استخراج آن يكي از موضوعات مهم تكنولوژي روز دنيا مي باشد.همچنين پايان پذيري منابع فسيلي و محدود بودن ذخاير آن، باعث توجه به ذخايري شده است كه تاكنون بهره برداري از آنها صرفه اقتصادي نداشته است. يكي از مهم‏ترين اين ذخاير، ذخاير انرژي مدفون در كف درياهاست. لذا دانشمندان در طول قرن گذشته روش‏هايي را جهت استخراج از كف درياها ارائه داده‏اند. حركت علمي كه در اين راستا در غرب آغاز شده است اكنون داراي تاريخچه‏اي بيش از یک قرن است و با توجه به موقعيت حساس كشور ما در اين برهه زماني و برخورداري از منابع غني انرژي هاي فسيلي در درياهاي شمال و جنوب كشور، كسب اين تكنولوژي به يكي از رئوس برنامه علمي كشور تبديل شده است. نكته قابل توجه در اين باره، لزوم استفاده از روشهاي اقتصادي و سيستم هاي بهينه استخراج مي باشد كه در دنياي رقابتي امروز امري اجتناب ناپذير مي‏نمايد.

جهت استخراج نفت و گاز از كف درياها، كاربردي ترين روش شناخته شده، استفاده از سكو است. اين نوع سازه طي عمر هفت دهه‏اي خود تحولات بسياري را در سيستم سازه‏اي و قابليت بهره برداري از سر گذرانده است.در ابتدا اين نوع سازه در آب‏هاي كم عمق و به صورت خرپايي ساده مورد استفاده قرار گرفت و طي زمان، تكامل سازه در راستاي استفاده در آب‏هاي عميق و كاهش هزينه‏هاي ساخت مورد توجه قرار گرفت. به علت افزايش بسيار زياد هزينه احداث سكو‏هاي ثابت با افزايش عمق، نوع جديدي از سكو‏هاي دريايي با نام سكوي نيمه شناور مطرح شد كه داراي مزاياي اقتصادي و كاربردي قابل توجه‏اي مي باشد. سير تكامل كلي سكو‏ها و به خصوص نوع خاصي از آنها را (سكوي نيمه شناور خرپايي) به صورت كامل در فصل يك شرح خواهيم داد.

سکوی نیمه شناور خرپایی نوع خاصی از سکوهای نیمه شناور است که دارای شش درجه آزادی می­باشد: حرکت افقی طولی (­­surge)، حرکت افقی عرضی (sway)، حرکت قائم (heave)، که به ترتیب جابجایی در امتداد محورهای x و y و z بوده و چرخش طول این محورها به ترتیب، غلتش عرضی (roll)، غلتش طولی(pitch) و چرخش در صفحه افقی (yaw) نامیده می شود.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-20
كد : 97725
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss