جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تحلیل هیدرولیکی سرریز و کانال تخلیه در شرایط قبل و بعد از افزایش ارتفاع

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تحلیل هیدرولیکی سرریز و کانال تخلیه در شرایط قبل و بعد از افزایش ارتفاع

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

ترسیب مواد رسوبی در دریاچه سد­های مخزنی امری اجتناب ناپذیر بوده و عموماً کل حجم مخزن در همان سال­های اولیه بهره­برداری با انباشت و تجمع رسوبات مواجه می­باشد. تجمع رسوبات در بلند­مدت می­تواند مشکلات آبگیری و ورود مواد رسوبی را به دهانه­های آبگیر و نهایتاً به کانال­های انتقال و شبکه اصلی آبیاری فراهم می­کند. از طرف دیگر تخلیه مکانیکی متناوب مواد رسوبی دریاچه سد به دلیل هزینه زیاد امکان­پذیر نیست. لذا تخلیه رسوبات مخزن مورد توجه خاص قرار گرفته است[۲۶]. با توجه به موارد ذکر شده و مطالعاتی که تاکنون بر روی سد وشمگیر صورت گرفته است، مشخص شده که بخش قابل توجهی از مخزن آن از رسوب پر شده است و دیگر قادر به بر­آوردن اهداف اولیه خود به­طور کامل نیست. عدم اتخاذ تمهیدات مناسب در راستای سازگاری با تجمع رسوبات در طی زمان مشکلاتی را به وجود آورده است، به طوری که علیرغم وجود تأسیسات، عملاً از سازه­های احداث شده استفاده بهینه به عمل نمی­آید. هم­چنین با توجه به نیاز اهالی منطقه که شامل تأمین آب کشاورزی و آب شرب مصرفی است و هم­چنین اراضی مزرعه نمونه وابسته به وزارت دفاع که نقش مهمی در اقتصاد کشاورزی منطقه دارد، رها­کردن سدوشمگیر منطقی به نظر نمی­رسد و علاج­بخشی آن گزینه­ای ضروری است. در این تحقیق به بررسی میزان افزایش و نحوه افزایش ارتفاع سرریز سد وشمگیر از نظر هیدرولیکی پرداخته می­شود.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

با توجه به محدودیت محل احداث سد­ها و بر اساس تکنولوژی موجود بررسی امکان افزایش ارتفاع سد­ها و یا رسوب­زدایی مخزن اولین انتخاب به نظر می­رسد. از نظر سازه­ای برای سد­هایی که در گذشته ساخته شده­اند، امکان اضافه نمودن ارتفاع با تأمین تمامی شرایط آئین­نامه­ای و استاندارد سدسازی وجود دارد. البته این افزایش ارتفاع محدود است. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که در انجام مطالعات احداث سد در یک منطقه به این واقعیت برخورد شود که بهترین موقعیت مکانی سد­های موجود استفاده گردیده ولی در زمان احداث سد، بنا به دلایلی از جمله عدم نیاز به ذخیره آب بیشتر، مسائل و محدودیت­های فنی، عدم توجیه اقتصادی، از ظرفیت کامل محل استفاده نشده باشد. از همین رو در پاره­ای از موارد باعث می­گردد که انتخاب گزینه افزایش حجم سد­های موجود، راهکاری ارزان­تر برای تأمین آب مورد نیاز باشد[۱۷]. در این موارد نیاز به بررسی دقیقی است که مشخص شود چطور می­توان بدون اثر گذاشتن بر عملکرد مخزن سد، افزایش ارتفاع را انجام داد. از فوائد این روش می­توان به این نکات اشاره نمود که هزینه عملیات افزایش ارتفاع سد به طور قابل ملاحظه­ای کم­تر از هزینه ساخت یک سد جدید برای ذخیره همان حجم است و دیگر آن­که در طول پروژه افزایش ارتفاع سد دسترسی به زیر بنای مخزن، کانال سرریز و جاده دسترسی به سد امکان پذیر است[۵۱].

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

 

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-20
كد : 97728
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss