جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تصاوير ادبي تقوا در خطبه¬هاي نهج البلاغه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تصاوير ادبي تقوا در خطبه¬هاي نهج البلاغه

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

درباره­ي نهج‌البلاغه آثار بسياري تأليف شده که اکثر آن­ها در زمينه­هاي سياسي، اجتماعي، اخلاقي و فرهنگي است و جنبه­ي ادبي آن هر چند در سال­هاي اخير مورد توجه قرار گرفته است، ولي باز هم جاي کار بيشتري دارد. از جمله شرح­هاي نهج­البلاغه مي­توان به شروح قطب الدين راوندي، محمد عبده، دکتر صبحي صالح اشاره کرد. تأليفاتي چون مصباح البلاغه في مشکاة الصياغه تأليف حسن مير جهاني طباطبايي، منهاج البراعة في شرح نهج‌البلاغه تأليف ميرزا حبيب آشياني خويي، شرح نهج‌البلاغه تأليف احمد مدرس وحيد نيز به اين موضوع اشاراتي کرده­اند. همچنين دکتر مرتضي قائمي در کتاب سيري در زيبايي­هاي نهج‌البلاغه آرايه­هاي ادبي نهج‌البلاغه را به طور مختصر شرح داده است. علاوه بر اين کتاب­ها، پايان نامه­هايي درباره­ي آن نوشته شده است که نويسندگان اين آثار هر کدام با نگاهي خاص و بيشتر کلّي به جنبه ادبي نهج‌البلاغه پرداخته­اند، از جمله پايان نامه مصطفي طاعتي غفور با عنوان «موسيقي تکرار در خطبه­هاي نهج البلاغه» و پايان نامه حسين احمدي سخا با عنوان «بررسي صور خيال در نامه۳۱ نهج البلاغه» و پايان نامه حسين بيات با عنوان «تحليل تصاوير ادبي دنيا و آخرت در خطبه ­هاي نهج‌البلاغه » نکات ادبي نهج‌البلاغه را مورد بررسي قرار داده­اند، اما هيچ کدام از تحقيقات قبلي به طور خاص تصاوير ادبي تقوا در نهج‌البلاغه را مورد بررسي قرار نداده­اند. لذا مي­توان ضرورت انجام اين پژوهش را دريافت.

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-30
كد : 98610
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss