جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تعیین رابطه بین رهبری تحول گرا در سازمان و ایجاد دانش در سازمان صندوق های بازنشستگی،پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تعیین رابطه بین رهبری تحول گرا در سازمان و ایجاد دانش در سازمان صندوق های بازنشستگی،پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

شاکریان(۱۳۸۸)در پژوهشی با عنوان ارائه چارچوبی برای اجرای مدیریت دانش در زنجیره تامین انجام شده پس از بحث و بررسی در مورد زنجیره تامین و عوامل موثر بر آن ،مدیریت دانش مورد بررسی قرار گرفته که در پایان مدلی ارائه شده که در آن با توجه به آن سبب ایجاد یکپارچگی بهتر در زنجیره تامین ]اعتماد بالاتر و هزینه کمتر شده است.

سرفراز اقبال[۱] و عثمان تحیر[۲](۲۰۰۸) در پژوهشی با عنوان “امنیت دانش سازمانی از دیدگاه سازمانی” به این نتیجه می رسد که سازمانها قادر نخواهند بود تا ریسک و تهدیدات امنیت دانش سازمانی را کاهش  دهند، مگر اینکه کارمندانی که بیشترین مشارکت را در کسب و کار سازمان دارند از برنامه های امنیت دانش آگاهی داشته باشند و در این زمینه آموزش لازم را فرا گیرند.

کوگوت و زندر[۳] (۱۹۹۶) در پژوهشی با عنوان”دانش سازمان: ترکیب توانمندیها و نقش تکنولوژی ” به این نتیجه رسیده است که سازمانها بهتر از عملکرد فردی افراد قادر به ایجاد دانش می باشند؛ زیرا سازمانها محیط اجتماعی ایجاد می کنند که منجر به تبادل دانش بین افراد می گردد.

نوناکا ایکوجیرو[۴](۱۹۹۴) در پژوهشی با عنوان “تئوری فعال ایجاد دانش سازمانی” به این نتیجه رسیده است که ایجاد دانش سازمانی از طریق تعامل مستمر دانش ضمنی و دانش آشکار ایجاد می شود و زمانیکه این دانش در بین افراد ایجاد می گردد، سازمانها نیز نقس کلیدی در تسهیل و تبیین این دانش ایفا می کنند

[۱] -sarfraz iqbal

[۲] -usman tahir

[۳] -Kogut & Zander

[۴] -Ikujiro nonaka

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-10-30
كد : 98754
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss