جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: تقابل آب وآتش ونور وظلمت در اشعار معاصر با تکیه بر«نیما یوشیج،سهراب سپهری،فروغ فرخزادو احمد شاملو»

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تقابل آب وآتش ونور وظلمت در اشعار معاصر با تکیه بر«نیما یوشیج،سهراب سپهری،فروغ فرخزادو احمد شاملو»

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

باتوجه به محدودیت زمانی برای نگارش این پایان نامه ومطالعه ی جامع درخصوص سابقه ی این تحقیق، پیشینه ی تحقیقات انجام شده درباره ی این موضوع براساس منابع دردسترس شامل کتاب، پایان نامه، مقاله های موجود در فصلنامه ی تخصصی زبان وادبیات فارسی به شرح زیر است:

      فونگ وو تی تانه ، دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس ، ( ۱۳۸۹) ، پایان نامه ای با عنوان: بررسی مقایسه تحلیلی عناصر آب و آتش در فرهنگ ایرانی و فرهنگ ویتنامی براساس چند اثر ادبی فارسی و ویتنامی، با استاد راهنمایی دکتر ناصر نیکو بخت ارائه نموده است. همچنین فاطمه هادی شاندیز، (۱۳۷۷) ، مقاله ی آب وجلوه های آن در شعر فارسی تا (آغاز قرن هفتم)، باراهنما یی دکتر محمدجعفر یاحقی در دانشگاه فردوسی مشهد و شهناز رحیمی فرد ،  (۱۳۸۹) مقاله ی تاثیر اقلیم بر شعر شاعران معاصر با تاکید بر نیما یوشیج ، فروغ فرخزاد و منوچهر آتشی– با راهنمایی دکتر علی عباس رضایی نور آبادی از دانشگاه لرستان و مینا  بهنام، (۱۳۸۵)مقاله ی بازتاب نور در ادب منظوم قرن ششم تا نهم (خاقانی، عطار، سعدی، مولانا، حافظ و جامی)، استاد راهنما:دکتر ابوالقاسم رحیمی از دانشگاه تربیت معلم سبزوار ارائه نموده اند.

 الهه هژبر، ،(۱۳۸۸)  پایان نامه ای با عنوان نوریات و صور و نمادهای شعری آنها ، استاد راهنما : دکتر حیدر قلی زاده از دانشگاه تربیت معلم ،تبریز و مریم علیجان زاده، ،(۱۳۸۹)، مقاله ی نقد فرمالیستی شعر فروغ فرخزاد را با استاد راهنمایی دکتر غلامرضا پیروزاز دانشگاه مازندران نوشته اند.

        باتوجه به سوابق تحقیقات انجام شده درباره ی این موضوع، به نظر می رسد که این پایان نامه از حیث ساختار ونگاه نو به شعر معاصر ونیز پیشینه ی کاربرد مفاهیم«آب وآتش»و«نور وظلمت» در ادبیات فارسی در شعر نو، پژوهشی بدیع ومتفاوت است که تاکنون همانند آن در حیطه ی کتاب ، پایان نامه و یا تحقیق انجام نشده است.

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-11-02
كد : 99030
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss