جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده جامعه شناسی: احساس عدالت و رابطه آن با گرايش¬هاي سياسي (مطالعه¬ي شهر تهران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده جامعه شناسی: احساس عدالت و رابطه آن با گرايش­هاي سياسي
(مطالعه­ي شهر تهران)

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده علوم اجتماعی جامعه شناسی با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در جوامع مدرن و پيچيده امروزي يکي از مهمترين نهادهاي اجتماعي، نهاد يا نظام سياسي است که نقش تعيين کننده­اي در همه ابعاد جامعه ايفا مي‌کند؛ در نتيجه از جوانب مختلف، زندگي انسان­ها را تحت تأثير قرارمي­دهد. به عنوان مثال، يکي از مهم­ترين نقش­هاي نظام سياسي کنترل و توزيع منابع کمياب اقتصادي و سياسي در جامعه است، اما سياست­هاي اتخاذ شده دولت­ها در اين موارد، همه اقشار و طبقات جامعه را يکسان تحت تأثير قرار نمي‌دهد: اين سياست­ها به بعضي از اقشار جامعه سود فراواني رسانده، برخي ديگر را تحت فشار قرار مي­دهد. اين وضعيت، اقشار و طبقات جامعه را به واکنش وامي­دارد، بطوري­که برخي از افراد، از سياست­ها و برنامه­هاي دولت بسيار خشنود و راضي شده و نگرش و گرايش مثبت نسبت به آن نشان داده و از آن طرفداري مي‌کنند. اقشار ديگر که سياست­هاي دولت به آن­ها کمتر نفع مي‌رساند، يا حتي آنها را تحت فشار قرار داده و به آن­ها آسيب مي­رساند از نظام سياسي ناراضي شده و نگرش يا گرايش منفي نسبت به آن نشان مي‌دهند. گروه­هاي اخير ممکن است احساس تبعيض و بي‌عدالتي کرده، خواهان تغيير در سياست­هاي دولت و يا حتي خود نظام سياسي شوند.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

در واقع گرايش­هاي افراد يکي از زيرساخت­هاي اصلي فرهنگ است و رفتار فرد و اجتماع، متاثر از آن­هاست. بنابراين بررسي گرايش­ها به منظور مديريت و برنامه­ريزي بهتر جامعه در زمينه­هاي مختلف، الزامي به نظر مي­رسد. از اين­رو در مطالعه حاضر به بررسي گرايش­هاي سياسي افراد خواهيم پرداخت. علاوه بر اين از آنجا که در کشور ما عدالت و فضيلت­هاي اخلاقي در ابعاد فردي و اجتماعي آن­ها همواره مورد توجه نظام سياسي کشور بوده است، بينش و آگاهي در مورد روابط اين دو مقوله اهميت بسزايي دارد. زيرا از سويي اسلام مکتب عدل و اعتدال است و امت اسلامي، امت ميانه و وسط است و نظام آن عادلانه (جهانشاهي، ۱۳۸۹: ۱۲)

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-05
كد : 14306
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss