جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده شیمی (گرایش شیمی فیزیک): مطالعه تئوری برهم¬کنش در کلاسترهای H2SO4…HNO…(H2O)n (n = 0-2)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده شیمی (گرایش شیمی فیزیک): مطالعه تئوری برهم­کنش در کلاسترهای        H2SO4…HNO…(H2O)n (n = 0-2)

دانلود پروپوزال آماده شیمی (گرایش شیمی فیزیک)و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

يکي از پايه­­هاي فيزيک جديد مکانيک کوانتومي مي­باشد. عبارت مکانيک کوانتومي اولين بار در سال ۱۹۲۴ توسط بورن مطرح شد [۱]. مکانيک کوانتوم، توصيف صحيح از رفتار الکترون­ها مي­باشد. از ديدگاه تئوري، در مکانيک کوانتومي هر خاصيت اتم منفرد يا مولکول دقيقا قابل پيش بيني مي­باشد، اما عملا معادلات مکانيک کوانتومي براي هيچ سيستم شيميايي به جز اتم هيدروژن به طور دقيق حل نشده است [۲].

……………………………

 

 

   نگاهي به شيمي محاسباتي

با گذشت زمان نياز به علوم کامپیوتري در جهان بيش­تر مي­شود. در زمينه علوم پايه، علوم کامپيوتري گام­هاي موثري برداشته و گواه اين امر طراحي و توليد صدها نرم­افزار است، که با نرم افزارها، محاسبات راحت­تر انجام مي­شود.

…………

مروري بر مطالعات انجام شده

درحالی­که مطالعات بسیاري به پیوند C-H به عنوان پروتون دهنده اختصاص داده شده است، سیستم­هاي   N-H…Yنیز در نوع خود بسیار جالب هستند. چون اتم N الکترونگاتيوتر از C است و پيوند N-H با قطبش بیشتر و پروتون دهندگی بهتر از C-H است، لذا پدیده جابه­جایی آبی با پروتون دهنده N-H کم­تر شناخته شده است.

مولکول نیتروزیل هیدرید، HNO، در فرایندهایی از قبیل تشکیل مواد آلاینده، رهایش انرژي در پیشران­ها و احتراق سوخت [۴۵،۴۴] بسیار مهم است. هم­چنین HNO در شیمی اتمسفر به عنوان گونه­هاي فعال و مهم شناخته شده است [۴۶].

………….

اهداف پژوهش

در کار حاضر، به مطالعه تئوري ساختارهاي پايدار، انرژي­هاي پيوند و نحوه برهم­کنش در کلاسترهاي H2SO4…HNO…(H2O)n (n = 0-2) در سطح محاسباتي MP2/aug-cc-pVDZ پرداخته می شود.

………….

جنبه جديد بودن و نوآوري در تحقيق :

با نگاهی به متون و مطالعات مرتبط با موضوع مشخص می شود که مطالعه جامعی در داخل کشور در این زمینه انجام نشده است و این مطالعه می تواند به عنوان مطالعه پیشرو در این زمینه مطرح باشد.

 

………..

روش تحقیق:

حضور يک و دو مولکول H2O، برهم­کنش ميان دو مولکول HNO و H2SO4 را تقويت نموده و اين نشان دهنده نقش مثبت مولکول H2O در گرفتن و به دام انداختن مولکول HNO توسط ذرات معلق H2SO4 مي­باشد. تئوري AIM به منظور نشان دادن مسير برهم­کنش­ها و دانسيته الکتروني نقاط بحراني پيوند کلاستر­ها بکار برده شد و سپس به آناليز برهم­کنش چند-جسمي پرداخته شد. انقباض طول پيوند و جابه­جايي آبي فرکانس کششي پيوند N-H، در نتيجه­ي تشکيل پيوند هيدروژني اتفاق مي­افتد.

به منظور محاسبات شيمي کوانتومي، از نرم افزار  Gaussian 03[76] استفاده شده است. براي بهينه­سازي ساختار مونومرهايH2SO4 ، HNO وH2O و کمپلکس­هاي مورد مطالعه، از روش محاسباتي MP2/aug-cc-pVDZ [77] استفاده شده و به طور هم­زمان، آناليز فرکانس کششي ساختارهاي بهينه شده در همان سطح محاسباتي انجام شد.

……………

 

منابع :

  1. G. Lewars, “Computational Chemistry Introduction to the Theory and Application of molecular and Quantum mechanics”, Secaucus, Nj, USA, kluwer academic publisher, 2003.

…………………………………..

……………………………………

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد شیمی (گرایش شیمی فیزیک) ، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری ، انجام رساله ، انجام پروپوزال دکتری ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده

 

2019-03-06
كد : 13643
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss