جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: طراحی فضاهای چندمنظوره با رویکرد معماری پایدار در راستای صرفه‌جویی در مصرف انرژی در بافت سنتی منطقه سرد و خشک (مورد مطالعه: محله قربان همدان)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: طراحی فضاهای چندمنظوره با رویکرد معماری پایدار در راستای صرفه‌جویی در مصرف انرژی در بافت سنتی منطقه سرد و خشک (مورد مطالعه: محله قربان همدان)

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مدنیت و تغییرات زندگی شهری، مفاهیم محله، جریان زندگی جاری در آن، سطوح درآمد ساکنان، نوع، ساختار زندگی و نیازهای ساکنین را با تغییرات عمیقی مواجه ساخت. لازمه برقراری تعادل در چنین فضای نامأنوس جدید، بازیابی و احیاء هویت پیشین با نگاهی نوین به نوع زندگی فراسوی ساکنین آن در راستای رسیدن به پایداری نسبی در چنین فضاهایی می‌باشد.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

بسیاری از معماران معاصر معتقدند معماری پایدار پاسخی به بحرانهای جوامع توسعه یافته و عصر فراصنعتی امروز است. بعنوان مثال مهندس فرهاد احمدی درباره معماری پایدار مطرح می­نماید: «در واقع جریان پایداری، پاسخ به بحرانی بود که در دل نظام توسعه بوجود آمده بود، به اقتضای اهمیت انرژی و آثار مخرب مصرف بی ملاحظه آن که خود را در قالب بلایای طبیعی نشان می­داد، چاره­ای برای نظام سرمایه­داری نمانده بود جز اینکه بازنگری­هایی را در عملکرد خود انجام دهد. برای همین است که بحث پایداری در نظام سرمایه­داری و در دامن آنهایی که در این نظام افق بلندمدت­تری داشتند به وجود می­آید و در معماری که سهم عمده­ای در مداخله در محیط را دارد به صورت یک راه­حل تاکتیکی، مثل عایق کردن ساختمان، دوجداره کردن پنجره­ها یا سبز کردن سقف خانه­ها، استفاده از سایبان­ها، گلخانه­ و جذب انرژی­های پاک توسط کلکتورهای خورشیدی و. . . وارد می­شود. اینها نسخه­هایی برای طرح­های نوین نبودند، بلکه راهکارهایی برای اصلاح وضع موجود بودند. با این حال اغلب کشورهای توسعه یافته که در عین حال نسبت به معماری و شهرهای خود به شدت محتاط هستند، امروزه به همه اینها تن داده و حتی در ساختمان­های تاریخی هم متوسل به این روش­ها شده است. ممکن است تا نیم قرن دیگر خبری از نفت و سوخت­های فسیلی و حتی منابع رادیواکتیو نباشد، در آن صورت فقط ما خواهیم ماند و طبیعت!»(احمدی،۳۵:۱۳۹۰).

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

  • توسعه محله مبتنی بر سنت[۱] (۱۹۹۳):

تاکید بر سنت­های گذشته، طراحی هماهنگ با اتکا به ضوابط مدرن و تاکید بر زیبایی و هم­راستای اهداف با ایده­های جنبش شهرگرایان نوین، زیرساخت­های فکری این الگو را بیان می­دارد. الگوبرداری از خیابان­های باریک و با کاربری ترکیبی محله­های سنتی و همینطور اختصاص سایت­های خاص برای ساختمان­های خاص ماننده محله­های سنتی که کتابخانه­ها و مکان­های نیایش جایگاهی خاص درفضای محله برای خود تعریف می­نمودند و تعریف لبه برای محله از ویژگی­های این الگو است(سینگری،مفیدی، ۱۳۹۰: ۷۶).

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری ، انجام رساله ، انجام پروپوزال دکتری ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده

 

۱ Traditional Neighborhood Development (TND)

2019-03-05
كد : 13369
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss