دانلود پروپوزال آماده غیر رایگان الکترونیک: طراحی خلبان خودکار با استفاده از سیستم موقعیت یاب و حذف سیستم وضعیت سنج برای هواپیماهای بدون سرنشین

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده غیر رایگان الکترونیک: طراحی خلبان خودکار با استفاده از سیستم موقعیت یاب و حذف سیستم وضعیت سنج برای هواپیماهای بدون سرنشین

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده غیر رایگان الکترونیک با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

سيستم خلبان خودکار کامل عبارت است از مجموعه سخت افزاري و نرم افزاري که ضمن کنترل پرنده امکان مشاهده موقعيت، سرعت و وضعيت پرنده و همچنين گذر از نقاط راه را فراهم مي آورد. سيستم هاي متداول به طور معمول شامل سنسور اندازه گيري وضعيت (AHRS[1]) و سنسور نشانگر موقعيت ([۲]GPS) هستند که حضور سنسور اندازه گيري وضعيت در اين مجموعه سبب افزايش قيمت کل مجموعه به میزان قابل ملاحظه ای خواهد شد. ضمن اينکه عدم امکان دسترسي سريع به آن نيز سبب افزايش زمان ساخت مجموعه خواهد شد. با استفاده از داده هاي موجود GPS و يک سري روابط رياضي مي توان به محاسبه وضعيت پرنده ، یا به عبارتی زوایای غلت[۳] ، اوج[۴] ، سمت[۵] آن پرداخت .

………………….

هدف از طراحی سیستم خلبان خودکار با جی پی اس

………………………

دلایل اهمیت حذف سیستم های وضعیت سنج

  • …………….

 

سوالات کلیدی

………………..

 

مدل شبیه سازی شده

……………………

 

تعاریف عمومی متغیرها و واژه های کلیدی

……………

اطلاعات مورد نیاز در خلبان خودکار

……………..

موارد کاربرد خلبان خودکار

…………..

نحوه اعتبارسنجی

همانگونه که پیشتر اشاره شد پهپاد انتخابي پرنده تجسسي با وزن خالص ۳ کیلوگرم و با دهانه بال ۲ متر مي باشد . لذا جهت اطمينان از درست بودن روش کار و دقت آن از اين پرنده به عنوان نمونه ی آزمایشی استفاده می شود.

……………

محدودیت ها و مشکلات

……..

 

 

و- فهرست منابع و مأخذ مورد استفاده در پایان نامه :

[۱] Amonlirdviman, K. (1998),” Experimental Evaluation of Trajectory Guidance Systems Using Single Antenna GPS”, Final Research Report 16.622, Dec. 8 .

 

…………..

 

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] Attitude and Heading Refrence System

[۲] Global Position System

[۳] Roll

[۴] Pitch

[۵] Heading

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۰-۱۱
كد : 15174
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss