جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی: ارزشیابی برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان(پردیس¬های استان سیستان و بلوچستان)، بر اساس اسناد بالا دستی.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی: ارزشیابی برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان(پردیس­های استان سیستان و بلوچستان)، بر اساس اسناد بالا دستی.

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی طرح پیشنهادیه پروپوزال، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

   از عوامل مؤثر در توسعه نظامند آموزش ­عالي و بهبود كيفيت آن، برنامه­­ درسي است. برنامه ­درسي هسته اصلي تمام برنامه­ها، و محور همه فعاليت­هاي آموزشي است و مي­توان از آن به عنوان قلب تپنده نظام تربيتي ياد كرد. نقش برنامه­ريزي ­درسي در آموزش­ عالي، فراهم آوردن تجربياتي است جهت توسعه صلاحيت­ها و مهارت­هاي لازم در دانشجويان تا بتوانند مسائل را تشخيص داده و براي آنها راه حل پيدا كنند. طراحي برنامه­هاي آموزشي یا درسی بايد با توجه به نيازهاي واقعي كساني كه از اين خدمت استفاده مي كنند، صورت پذيرد و اهداف آموزشي با نيازهاي علمي مصرف­كنندگان اين خدمت مرتبط باشد. بازنگري برنامه­هاي­ درسي، سازوكاري است كه اصلاح مداوم روش­ها را در آموزش عالي تضمين مي­كند. تعيين ارزش برنامه حول محورهاي زير انجام مي­گيرد.

۱-آيا برنامه درسي مقصودي را كه به خاطر آن الگو پردازي شده است، بر­آورده مي­سازد؟ آيا اين مقاصد روايي دارند؟

۲-آيا برنامه درسي براي گروه معيني از فراگيران كه برايشان مورد استفاده قرار گرفته، مناسب است؟

۳-آيا مدلهاي آموزشي انتخاب شده به هدف­هاي مورد جستجو بهترين انتخاب است؟ (خوي نژاد، ۱۳۷۷).

ارزشيابي برنامه ­درسي عبارت است از فرايند بررسي ارزش و شايستگي برنامه ­درسي. بررسي و مطالعه ارزش و شايستگي هم شامل عناصر و جنبه­هاي خاص برنامه ­درسي و هم كل برنامه ­درسي مي­شود. برنامه­ريزي درسي، نيازمند بررسي و كنترل كيفيت مي­باشد. لذا ضروري است با بررسي تمام ابعاد و عناصر برنامه­هاي ­درسي، اصلاحات لازم در برنامه ­درسي و يا اجزاي آن صورت پذيرد.

ارزشيابي از برنامه­ درسي فرايندي مداوم و مستمر است كه از ابتدا تا پايان برنامه ­درسي انجام مي­پذيرد. در فرايند شكل­گيري مفهوم برنامه ­درسي، صاحب­نظران تربيتي جهت تبيين برنامه ­درسي، عناصر و مؤلفه­هاي آن را مورد توجه قرار داده­اند. (تايلر[۱]، ۱۹۴۹) برنامه­ درسي را، تعيين هدف، محتوا، روش و ارزشيابي مي­داند. (زايس[۲]، ۱۹۷۶، به نقل از مهدیزاده، شفیعی، ۱۳۸۸) در تبيين برنامه ­درسي به عناصر، هدف، محتوا، فعاليت­هاي يادگيري و روشهاي ارزشيابي اشاره دارد. (كلاين[۳]،۱۹۹۱) نه عنصر: اهداف، محتوا، راهبردهاي ياددهي-يادگيري، فعاليت­هاي يادگيري، مواد و محتواي آموزشي، ارزشيابي، گروهبندي، زمان و فضا يا مكان را به عنوان عناصر برنامه درسي مطرح مي­كند.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده روانشناسی، کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

[۱] .Tyler

[۲] .Zaes

[۳] .Klain

2019-03-07
كد : 16182
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss