جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی: ارزشیابی برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان(پردیس¬های استان سیستان و بلوچستان)، بر اساس اسناد بالا دستی.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی: ارزشیابی برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان(پردیس­های استان سیستان و بلوچستان)، بر اساس اسناد بالا دستی.

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی طرح پیشنهادیه پروپوزال، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

   از عوامل مؤثر در توسعه نظامند آموزش ­عالي و بهبود كيفيت آن، برنامه­­ درسي است. برنامه ­درسي هسته اصلي تمام برنامه­ها، و محور همه فعاليت­هاي آموزشي است و مي­توان از آن به عنوان قلب تپنده نظام تربيتي ياد كرد. نقش برنامه­ريزي ­درسي در آموزش­ عالي، فراهم آوردن تجربياتي است جهت توسعه صلاحيت­ها و مهارت­هاي لازم در دانشجويان تا بتوانند مسائل را تشخيص داده و براي آنها راه حل پيدا كنند. طراحي برنامه­هاي آموزشي یا درسی بايد با توجه به نيازهاي واقعي كساني كه از اين خدمت استفاده مي كنند، صورت پذيرد و اهداف آموزشي با نيازهاي علمي مصرف­كنندگان اين خدمت مرتبط باشد. بازنگري برنامه­هاي­ درسي، سازوكاري است كه اصلاح مداوم روش­ها را در آموزش عالي تضمين مي­كند. تعيين ارزش برنامه حول محورهاي زير انجام مي­گيرد.

۱-آيا برنامه درسي مقصودي را كه به خاطر آن الگو پردازي شده است، بر­آورده مي­سازد؟ آيا اين مقاصد روايي دارند؟

۲-آيا برنامه درسي براي گروه معيني از فراگيران كه برايشان مورد استفاده قرار گرفته، مناسب است؟

۳-آيا مدلهاي آموزشي انتخاب شده به هدف­هاي مورد جستجو بهترين انتخاب است؟ (خوي نژاد، ۱۳۷۷).

ارزشيابي برنامه ­درسي عبارت است از فرايند بررسي ارزش و شايستگي برنامه ­درسي. بررسي و مطالعه ارزش و شايستگي هم شامل عناصر و جنبه­هاي خاص برنامه ­درسي و هم كل برنامه ­درسي مي­شود. برنامه­ريزي درسي، نيازمند بررسي و كنترل كيفيت مي­باشد. لذا ضروري است با بررسي تمام ابعاد و عناصر برنامه­هاي ­درسي، اصلاحات لازم در برنامه ­درسي و يا اجزاي آن صورت پذيرد.

ارزشيابي از برنامه­ درسي فرايندي مداوم و مستمر است كه از ابتدا تا پايان برنامه ­درسي انجام مي­پذيرد. در فرايند شكل­گيري مفهوم برنامه ­درسي، صاحب­نظران تربيتي جهت تبيين برنامه ­درسي، عناصر و مؤلفه­هاي آن را مورد توجه قرار داده­اند. (تايلر[۱]، ۱۹۴۹) برنامه­ درسي را، تعيين هدف، محتوا، روش و ارزشيابي مي­داند. (زايس[۲]، ۱۹۷۶، به نقل از مهدیزاده، شفیعی، ۱۳۸۸) در تبيين برنامه ­درسي به عناصر، هدف، محتوا، فعاليت­هاي يادگيري و روشهاي ارزشيابي اشاره دارد. (كلاين[۳]،۱۹۹۱) نه عنصر: اهداف، محتوا، راهبردهاي ياددهي-يادگيري، فعاليت­هاي يادگيري، مواد و محتواي آموزشي، ارزشيابي، گروهبندي، زمان و فضا يا مكان را به عنوان عناصر برنامه درسي مطرح مي­كند.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده روانشناسی، کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

[۱] .Tyler

[۲] .Zaes

[۳] .Klain

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۰-۱۸
كد : 16182
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss