جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده مدیریت توریسم و گردشگری: تاثیر ورزش¬های بومی و محلی بر توسعه گردشگری شهرستان چابهار»

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده مدیریت توریسم و گردشگری: تاثیر ورزش­های بومی و محلی بر توسعه گردشگری شهرستان چابهار»

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده مدیریت توریسم و گردشگری و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

جهانگردي از مهم‌ترین فعاليت­هاي انسان معاصر است كه همراه با به وجود آوردن تغييراتي شگرف در سيماي زمين، تحولاتي بنيادي در شرايط اقتصادي، فرهنگي و آداب و رسوم به وجود آورده است (صيدايي، هدايتي مقدم، ۱۳۸۹ ). سازمان ملل، بر اساس پيشنهاد اجلاس بین‌المللی ترانسپورت و گردشگري آن سازمان در رم، تعريف گردشگري را تصويب کرده است: «گردشگر كسي است كه به منظور تفريح، بازديد از نقاط ديدني، معالجه، تجارت، ورزش يا زيارت، به جايي غير از مكاني كه در آن اقامت دارد سفر مي كند، مشروط براين كه حداقل مدت اقامت او از ۲۴ ساعت كمتر و از شش­ماه بيشتر نباشد» (صيدايي، هدايتي مقدم، ۱۳۸۹ به نقل از مرادي،۱۳۷۴) به عبارت دیگر، گردشگري عبارت است از گذران اختياري مدتي از اوقات فراغت خود در مكاني غير از محل سكونت دائمي به قصد بهره‌برداری از لذت‌های گردشگري (صدر موسوی، ۱۳۸۶):

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

در قرن حاضر ورزش از ملزومات زندگي معاصر است (معين فرد، ۱۳۸۷) و بخشي از فرهنگ و هويت ملل محسوب می‌شود (دبورا و همکاران،۱۳۷۶)؛ و نيز يكي از صنايع بزرگ و مهم در دنياست و افراد بسياري در سرتاسر جهان در آن اشتغال دارند (نو گاوا،۱۹۹۶) ورزش به حدي در جوامع امروزي رسوخ كرده كه عنوان می‌شود يكي از متداول‌ترین عوامل ايجاد انگيزه براي سفر و گردشگري است (مکینیان،۱۳۸۷)، از سوي ديگر صنعت مسافرت و گردشگري بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین صنعت در دنیا به حساب می­آید (اصفهاني،۱۳۸۷). روندهاي موجود در گردشگري طي دهه گذشته نشان داده‌اند كه گردشگري ورزشي در حال حاضر به عنوان بخش بسيار قابل‌توجهی از بازار جهاني گردشگري را به خود اختصاص داده است و با رشد چشمگير آن سازمان جهاني گردشگري معتقد است كه گردشگري ورزشي در حال حاضر يك بازار در حال ظهوراست (مکینیان،۱۳۸۷).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

در تحقیقی که کاظمی (۱۳۸۷) انجام داد تحلیل ادراک شهروندان زاهدانی در توسعه گردشگری چابهار مورد توجه قرار گرفته است. نتایج مطالعات و بررسی‌ها نشان می‌دهد که چابهار با وجود توانمندی‌های بالقوه فراوان در جذب گردشگران داخلی و خارجی و علی‌رغم اینکه به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان سیستان و بلوچستان شناخته شده است، همچنان در جذب گردشگر دارای مشکلاتی است.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده روانشناسی، کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی

 

2019-03-05
كد : 15647
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss