جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده مدیریت تکنولوژی: ارزيابي پذيرش يادگيري سيار در دانشگاه‌هاي ايران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده مدیریت تکنولوژی: ارزيابي پذيرش يادگيري سيار در دانشگاه‌هاي ايران

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری مدیریت تکنولوژی ، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

در دانشگاه‌ها بالا بردن کيفيت يادگيري و تدريس همواره از مسائل پر اهميت بوده است. براي نيل به اين مقصود کمک گرفتن از فناوري براي پشتيباني فعاليت تدريس و يادگيري با توجه کاستي‌هاي موجود مي‌تواند اثرگذار باشد. در حال حاضر سيستم آموزشي سنتي دانشگاه‌ها به شکلي مي‌باشد که دانشجويان قابليت دسترسي هميشگي به اساتيد را ندارند. دانشجويان نمي‌توانند هر زمان که نياز به يادگيري در زمينه‌اي خاص دارند، مورد آموزش قرار گرفته و يا پاسخ سوالات خويش را بدست آورند. با توجه به سيستم آموزشي موجود فعل وانفعالات آموزشي در يک سطح باقي مانده و تقويت نمي‌شود.

آنچه که مشخص است، يادگيري دانشجويان زمان طولاني ندارد و همکاري و تعامل دانشجويان و اساتيد، همچنين بين خود دانشجويان در امر يادگيري در حد پاييني مي‌باشد. حمايت و پشتيباني آکادميک براي کمک به يادگيري و دسترسي به منابع مطالعاتي مورد نياز چندان صورت نمي‌گيرد و همچنان در اکثر دانشگاه‌ها از سيستم تهيه جزوات براي ارائه دروس استفاده مي‌گردد و دانشجويان از امکان مشاوره غيرحضوري با اساتيد بهره‌مند نيستند.

به منظور دسترسي به اطلاعات مورد نياز دانشجو، بهره جستن از فناوري‌هاي نوين يک موضوع بديهي است. به علت آشنايي دانشجويان با فناوري در سطحي قابل قبول امروزه بسياري از مراکز آموزشي براي انتقال محتواي آموزشي سعي در به خدمت گرفتن فناوري دارند. ايجاد محيط‌هاي آموزش الکترونيکي شاهدي بر اين مدعاست. آموزش الکترونيک شکل تعيين کننده‌اي در فعاليت تدريس و يادگيري به کمک فناوري اطلاعات و ارتباطات است. در اين ميان يک شکل آموزش الکترونيک استفاده از فناوري‌هاي سيار است، که به موجب آن دستگاه‌هاي قابل حمل به شبکه‌هاي عمومي آموزشي متصل مي‌شوند و مفهومي به نام يادگيري سيار را تشکيل مي‌دهند.

در تعريف يادگيري سيار بايد گفت ارسال و انتقال مضمون و ايجاد ارتباط از طريق دستگاه‌هاي سيار مانند رايانه‌هاي کيفي، رايانه‌هاي جيبي، تلفن همراه و يا ديگر ابزارهاي الکترونيکي همراه مي‌باشد، که به يادگيري اجازه مي‌دهد فرآيندش را در هر نقطه از فرآيند آموزش تسهيل کند. همچنين به فراگيران اجازه مي‌دهد برنامه‌هاي آموزشي را فراتر از مرزهاي زماني و مكاني در دسترس داشته باشند.

همانگونه که در بخش ضرورت انجام تحقيق به آن اشاره شد يکي از چالش‌هاي اصلي راه‌اندازي سيستم‌هاي آموزشي سيار در سطح دانشگاه‌ها نخست ارزيابي پذيرش يادگيري سيار از ديدگاه دانشجويان مي‌باشد و عليرغم مزايايي که کاربرد فناوري اطلاعات براي دانشگاه‌ها داشته است با مسائل و مشکلات مربوط به کاربرد آن از جنبه‌هاي گوناگون مانند فردي، سازماني، آموزشي، فني و اجتماعي روبرو شده‌اند. ايران نيز به عنوان کشوري در حال توسعه در امر فناوري اطلاعات و آموزش از اين قاعده مستثني نبوده است.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-07
كد : 16488
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss