جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده معماری: طراحی دانشکده معماری دانشگاه آزاد شاهرود با رویکرد ایجاد فضای تحقیق و پژوهش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده معماری: طراحی دانشکده معماری دانشگاه آزاد شاهرود با رویکرد ایجاد فضای تحقیق و پژوهش

دانلود پروپوزال آماده معماری و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

دانشگاه بیشتر محل مراوده های اجتماعی است و باید بتواند دانشجو را برای حضور فعال و پر نشاط در جامعه پرورش دهد و نیز مجموعه ایست با کلیت ویژه خود و اندامهایش باید ارگانیسمی را بوجود بیاورند که بتوانند زنده و فعال باقی بمانند . بنابراین هر معمار در طراحی هر یک از فضاهای دانشگاهی در عین آزادی و استقلال باید به کلیت و تمامیت دانشگاه توجه داشته باشد تا اثر او همچون یک شی خارجی و ناهمساز از کل ارگانیسم دفع نشود. از طرفی دیگر کلیت دانشگاه نیز باید از انعطاف پذیری و روانی کافی بهره مند شود تا بتواند خود را با تحولات پیش بینی ناپذیر آتی منطبق نماید.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

در جمع آوري اطلاعات براي رسيدن به هدف اصلي که همان محيط مناسب آموزشي است در ابتدا نياز عمومي به برنامه ريزي و در نتيجه برنامه ريز بارز است. ما امروزه آموخته ايم که جهان به سوي کثرت گرايي حرکت ميکند و در معماري نيز مانند ديگر رشته ها حقيقت واحدي وجود ندارد اما اين صحبت نبايد ما را از اين واقعيت دور کند که در  معماري نيز مسئله پيشرفت مطرح است. اين در حاليست که موانع و مشکلاتي که به نوعي ما را در تنگناهاي ذکر شد رهانيده باشد و بدانيم که چه موضوعاتي به لحاظ کمي و کيفي در شکل گيري اين طرح ما را ياري ميرساند. به عنوان مثال، در ساختمان دانشگاه پکن، ايجاد زمينه مناسب جهت همکاري دو جانبه انرژي و محيط زيست- ساختمان همگرا با محيط زيست –  مهمترين هدف در برنامه ريزي و طراحي است.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

معماری اجتماعی ترین هنر بشری است .به غیر از دوران گردآوری خوراک،حضور فضا،بنا و شهر از گذشته تا امروز و در آینده،لحظه ای از زندگی روزمره آدمیان غایب نبوده و نخواهد بود.بشر نیازمند فضایی است که او را در مقابل تاثیرات محیط محافظت نماید.این نیاز از ابتدای زندگی تا به امروز تغییر چندانی نداشته است.این فضای محافظ یا همان فضای معماری،مرکزی است که بر مبنای آن تمامی ارتباطات فضایی شکل یافته و سنجیده می شوند.ارتباطات فضایی بین افراد ،سیستمی است پیچیده از تمایل به نزدیکی ،فرار ،نادیده گرفتن ،توجه نکردن … به این دلیل فضای معماری نمی تواند تنها با توجه به فضای ریاضی طرح شده باشد،بلکه لازم است طرح فضا به ترتیبی باشد که تمامی ارتباطات اجتماعی-روانی انسان ها تقویت شوند یا اینکه لا اقل برای آن ها مزاحمتی ایجاد نشود.

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری ، انجام رساله ، انجام پروپوزال دکتری ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده

 

2019-03-05
كد : 13360
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss