جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده پژوهش هنر: بررسی تغییرات سبکی در طراحی پوستر فیلم سینمایی ایران در پیوند با ویژگی های حاکم بر سینمای دهه ۸۰

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده پژوهش هنر: بررسی تغییرات سبکی در طراحی پوستر فیلم سینمایی ایران در پیوند با ویژگی های حاکم بر سینمای دهه ۸۰

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق پژوهش هنر ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

پوستر اعلان یک رو چاپ که به طور معمول فاقد تا خور و عطف است و در اغلب موارد بر روی سطح مورد نظر چسبانده می شود، از متداول ترین گونه های گرافیک است که به شکل امروزی، پیشینه ای در حدود دو قرن دارد. اصطلاح پلاکات و آفیش نیز به همین معنی مورد استفاده قرار می گیرند . اگرچه آفیش در ایران بیشتر به پوسترهایی گفته می شود که برای فیلم های سینمایی تهیه شده اند.

پوستر همگام با شکل گیری گرافیک، و متاثر از تحولات اجتماعی در اروپا و آمریکا (وقوع جنگ جهانی نخست، انقلاب روسیه، جنگ جهانی دوم و ظهور سرمایه داری) و در تعاملی با آن، سیر صعودی خود را پیمود و به عنوان ابزاری کارآمد در خدمت تبلیغات پیام مورد لزوم (فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و….)تا به امروز وظیفه خود را به نحو کاملی به انجام رسانیده است.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

با توجه به این که آثار زیادی در این دهه تولید شده اما افت کیفیتی نسبتا شدیدی را داشته است و افول چشمگیر و کنارگیری بسیاری از کارگردانان و هنرمندان و همچنین تعطیلی خانه سینما و … این امررا میسر می سازد تا علل افت فیلم ها و قوانین دست و پاگیر تبلیغات را مورد پژوهش قرار دهیم.

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

تاکنون تحقیقات زیادی در رشته هنر با رویکردهای متفاوت در مورد پوستر انجام شده است. اما تحقیقاتی که خاص جامعه شناسی و در زمینه پوسترهای سینمایی باشد بسیار کم است و فقط چند نمونه وجود دارد که شاید بتواند ارتباط نزدیکی با تحقیق پیش رو داشته باشد. اما موضوعات متفاوتی وجود دارد به عنوان مثال موضوعاتی که در ارتباط با سینما است و یا موضوعاتی در رابطه با تبلیغات با رویکرد های مختلف که در بطن هر کدام بنا به اقتضای محتوی اثر( کتاب یا مقاله ) اشاراتی به پوسترهای سینمایی و فیلم های سینمایی شده است.که در ذیل به معرفی نمونه های متفاوتی از آن ها پرداخته شده است که به بدین شرح است:

 

کتاب ها

  • کتاب “تاریخچه ای از طراحی گرافیک” اثر ریچارد هولیس که به تاریخچه پوستر در جهان می پردازد و روند کلی آن را بیان می دارد و به شیوه های متداول آن زمان نظری داشته و اساس طراحی پوستر در اروپا و آمریکا را در طی گردش قرن بیان می کند.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، مشاوره پایان نامه دکتری،  پروپوزال آماده، پروپوزال تکمیل شده، نمونه پروپوزال پر شده

 

2019-03-05
كد : 13926
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss