جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده کامپیوتر: ارائه مدلی برای رتبه‌بندی اسناد وب بر اساس تعاملات کاربران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده کامپیوتر: ارائه مدلی برای رتبه‌بندی اسناد وب بر اساس تعاملات کاربران

دانلود پروپوزال آماده رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات و پروپوزال تکمیل شده کامپیوتر با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کامپیوتر و روش تحقیق

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اینترنت از صفحات وب که شامل موضوعات متفاوتی هستند، تشکیل شده است. برای یافتن موضوعی خاص در این مجموعه عظیم صفحات، نیاز به استفاده از یک موتور جستجو است. موتورهای جستجو با توجه به پرس‌وجوی کاربر در پایگاه داده‌ی خود جستجو را انجام داده و نتایج جستجو را به کاربر نشان می‌دهند. با توجه به این که امکان پیدا شدن صفحات بسیاری، به عنوان مثال امکان یافتن میلیون‌ها صفحه، به عنوان نتیجه جستجوی یک درخواست وجود دارد و ممکن است که تعداد اندکی از این صفحات نیاز واقعی کاربر را پاسخ دهند، معمولاً موتورهای جستجو نتایج را بر اساس اهمیت صفحه، رتبه‌بندی کرده و به همین ترتیب به کاربر نمایش می‌دهند.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

امروزه بیشتر صفحات وب اطلاعات سازماندهی شده فوق‌العاده‌ای را در ساختارهای پیچیده صفحات وب ارائه می‌کنند. بنابراین چگونگی کمک به کاربران برای پیدا کردن صفحات مورد نظرشان یک مسئله مهم می‌باشد[۱۷]. موتورهای جستجوی امروزی نتایج جستجو را بدون توجه به علایق یا زمینه کاری کاربر ارائه می‌دهند. بر همین اساس کاربران هنگام استفاده از موتور جستجو اغلب با نتایجی مواجه می‌شوند که ممکن است مورد علاقه آن‌ها نباشند و مسئله دیگر اینکه اکثر موتورهای جستجو از الگوریتم‌هایی به منظور رتبه‌بندی استفاده می‌کنند که فقط به تعداد لینک‌های ورودی و خروجی یک وب سایت نگاه می‌کنند مانند پیجرنک. بنابراین الگوی رفتاری کاربر در رتبه‌بندی نقش مهمی را ایفا می‌کند[۱۲].

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

مدل فضای برداری یک تکنیک استاندارد برای رتبه‌بندی اسناد متناظر با پرس‌و‌جو می‌باشد. در این مدل هر دوی سند و پرس‌و‌جو، یک بردار با بُعد به اندازه تعداد لغات (موجود در واژگان) هستند. در این مدل هر بردار با استفاده از فرمول مربوطه به یک بردار وزنی تبدیل شده و سپس cos زاویه بین دو بردار وزن دار به عنوان درجه شباهت آن‌ها به صورت زیر محاسبه می‌شود (و به ترتیب نشان دهنده وزن واژه t در سند d و پرس‌وجوی q هستند).

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

2019-03-05
كد : 13135
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss