جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده تربیت بدنی فیزیولوژی و حرکات اصلاحی ورزشی: بررسی آثار تمرین مقاومتی بر ترکیب بدن و قدرت بیشینه عضلات بالاتنه بازیکنان زن والیبال نشسته

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده تربیت بدنی فیزیولوژی و حرکات اصلاحی ورزشی: بررسی آثار تمرین مقاومتی بر ترکیب بدن و قدرت بیشینه عضلات بالاتنه بازیکنان زن والیبال نشسته

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

معلولیت[۱]، واقعیتی انکارناپذیر است و به عنوان یک پدیده­ی اجتماعی، از ادوار گذشته تا کنون در جوامع وجود داشته است(۱۵۷). طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت[۲]، معلولیت، نتیجه­ی یک اختلال یا ناتوانی است که از انجام یک یا چند نقش طبیعی که مبتنی بر سن، جنس و سایر عوامل فرهنگی و اجتماعی است کاسته یا جلوگیری می­کند(۱۰). معلولان، بزرگ­ترين اقليت غيرنژادي در جهان مي­باشند و تخمين زده مي­شود كه ۱۰ درصد جمعيت دنيا حداقل با يكي از انواع معلوليت زندگي مي­كنند(۸۷).

باید توجه داشت که معلولان به علت عوارض ناشی از معلولیت، نسبت به افراد سالم از توانایی کمتری برخوردارند و به همین دلیل در معرض آسیب­دیدگی می­باشند. شرکت معلولان در رقابت­های ورزش، احتمال آسیب­دیدگی آنها را چند برابر می­کند. برخی از آسیب­های ورزشی نیز، تنها در ورزشکار معلول به وجود می­آید(۱۱۷). كسب قدرت، ميزان ريسك آسیب­پذيری را در ورزشکاران كاهش مي­دهد(۱۰۶).

بیشتر معلولان برای جابه­جایی و حرکت، متّکی به اندام فوقانی می­باشند و اغلب کارهای روزمره و نیز بیشتر فعالیت­های ورزشی را با این اندام انجام می­دهند(۱۱۱). از طرفی فعالیت­های والیبال نشسته بسیار مشکل است. قانون نشستن، منبع اولیه در نظر گرفته شده است و نشان می­دهد که حرکت بدون توپ، مشارکت در بازی­ها جزو مهم­ترین چیزها در این ورزش است. این­که آنان روی زمین می­نشینند و بازی می­کنند به این معنی نیست که این بازیکنان قادر به حرکت نیستند­؛ چون که توپ و جهت حرکت نیروهای متغیـر باعث می­شود تا بازیکنان به کنار، جلو یا  عقب حرکت[۳] کنند. حرکت، تا حدّ ممکن سریع است تا روش­های مورد بررسی  برای دریافت توپ را با استفاده از تأثیر عضلات بالا­تنه در هر زمانی در طول بازی بدست بیاورند، بویژه این­که مساحت زمین (۱۰متر طول × ۶ متر عرض) عملکرد را مشکل­تر می­سازد که نیاز به قدرت عضلانی بیشتری برای اجرای مهارت­های حرکتی دارد(۳۵). قدرت بيشينه و توان انفجاري از مهم­ترين عوامل آمادگي عضلاني براي اجراي مطلوب مهارت­هاي ورزشي مانند پريدن، افزايش سرعت در حداقل زمان، تغيير جهت و چرخش به شمار مي روند(۸۰)

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی، ترجمه مقالات آماده، پروپوزال با مقاله بیس آماده

 

  1. Disability
  2. World Health Organization (WHO)

۱ . push

2019-03-07
كد : 17800
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss