جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده تقریبا رایگان تربیت بدنی و علوم ورزشی: آثار تمرینات منتخب پلایومتریک بر چابکی،توان¬انفجاری و سرعت بازیکنان بدمینتون پسر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده تقریبا رایگان تربیت بدنی و علوم ورزشی: آثار تمرینات منتخب پلایومتریک بر چابکی،توان­انفجاری و سرعت بازیکنان بدمینتون پسر

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

برنامه­های­تمرین و آماده­سازی بدن­زمانی­سودمند است که طراحی­آن­ها­به گونه­ای­باشد که­توانایی­های فیزیولوژیک ویژه­ای­را که برای انجام یک­ورزش، مهارت و فعالیت­بدنی لازم است­افزایش دهد. تمرینات­پلایومتریک در زمان آماده­سازی­ورزشکاران مورد استفاده مربیان ­و پژوهشگران علوم ورزشی قرار می­گیرد. مطالعات چندی نشان­داده­ است­ که­ با اجرای­ تمرینات­پلایومتریک­ می­توان ­برخی­ فاکتورهای­ مربوط­­به ­آمادگی­جسمانی ­را تا حد قابل­توجهی توسعه و افزایش داد و از این طریق به بهبود مهارت­ورزشی کمک نمود (۴۱).

برای موفقیت­در ورزش­های­مدرن امروزی عواملی وجود دارند که ­یکی­از مهمترین­آن­ها استعداد ذاتی­افراد است­و شناسایی­و کشف به موقع و زود هنگام این استعداد مؤثرترین و مهمترین­عامل در ورزش معاصر است.

بسیاری ­از کشورها با کمک­ علوم­ورزشی­و روش­های ­تخصصی­در مقوله­ی ­استعدادیابی ­پیشرفت­ زیادی­ کرده­اند، کشورهای­اروپای شرقی به­ویژه­روسیه، آلمان­شرقی، مجارستان­و بعد چین­برنامه­های منظمی­را در طول­دو دهه­ی ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ در یک نظام­استعداد­یابی­ علمی مبتنی بر معیارهای فیزیلوژیکی، ساختاری، آمادگی­جسمانی و مهارتی برای کشف ­به موقع استعدادها و جذب و پرورش­آن­ها دنبال کردند و توانستند تعداد زیادی­ از مدالهای بین­المللی را بدست­آورند.

استعداد فرآیندی­است که­از طریق آن کودکان­و نوجوانان را بر اساس نتایج­آزمون و ویژگی­های­شخصی برای یک رشته­ورزشی­انتخاب­می­کنند که شانس­موفقیت­ در آن­رشته­ورزشی­را داشته­باشند. مرکز استعدادیابی­بدمینتون کشور چین­به عنوان­الگو و قهرمان­جهان­در رشته­بدمینتون­در انتخاب­بازیکنان ابتدا به ساختار جسمانی، عوامل جسمانی- حرکتی و روانی- حرکتی توجه می­نماید.

بیشترمربیان بدمینتون­بر روی حداکثر توان­انفجاری­و توان­هوازی­تأکید دارند، بدون­این­که کم­ترین­توجهی به قدرت و استقامت­عضلانی داشته باشند، در صورتی­که میزان­سلامت بازیکنان در شرایط مختلف­بازی حائز اهمیت­است. بدمینتون­ورزشی­است­که­امروزه مسابقات­آن در تمامی­طول­سال­برگزار می­شود، بنابراین فرد باید از آمادگی­جسمانی بالایی­برخوردار باشد تا به­فعالیت­ادامه­دهد، مهمترین­عامل این­کار، داشتن­حداکثر اکسیژن­مصرفی­است. ورزشکاران بدمینتون­نخبه­از توان­هوازی­و بی­هوازی­بالاتری­نسبت­به­بازیکنان­مبتدی­دارند و همچنین­در ویژگی­های فیزیولوژیکی و جسمانی بازیکنان­ملی با بازیکنان حرفه­ای جهان تفاوت­های معنی­داری وجود دارد. بازی­های بدمینتون­مدرن یا پیشرفته، نیازمند توان­­مکانیکی­بالا مانند: سرعت، قدرت، چابکی، توان­انفجاری، استقامت، تعادل و انعطاف­پذیری مناسب است.

مهمترین­ظرفیت­های فیزیکی بازیکنان چابکی­و سرعت است. که در مدت­زمان کوتاه که یک بازی­سرعتی را رقم می­زند، نیاز به سوخت­و ساز بی­هوازی است، در حالی که ظرفیت قابل­قبول در کل رقابت به استقامت­هوازی بر می­گردد، علیرغم این­ها قدرت، توان­انفجاری، هماهنگی و انعطاف­پذیری در این­ورزش نقش­بسزایی را بر عهده دارد. در بدمینتون پیشرفته، بیشتر بازیکنان­حرفه­ای به بازی­حمله­ای و تهاجمی تمایل دارند که عملکرد بی­هوازی در آن از اهمیت­خاصی برخوردار است.

با توجه­به تعاریف چابکی، توان­انفجاری­و سرعت­و تمرینات­پلایومتریک­و نیز نوع حرکات­و مهارت­های بازیکنان بدمینتون­در زمین­بازی­و نوع ضربات این­رشته­و نیاز به­آگاهی­بیشتر مربیان­و ورزشکاران­به دسته­های­علمی­کارآمدتر، پژوهشگر در نظر دارد تا آثار تمرینات­منتخب­پلایومتریک بر چابکی، توان­انفجاری­و سرعت بازیکنان پسر ۲۱ تا ۱۷ سال را مورد بررسی­و مطالعه قرار دهد.

در حقیقت یک سؤال بسیار مهم وجود دارد که آیا انجام تمرینات­پلایومتریک ­می­تواند باعث افزایش برخی از فاکتورهای مؤثر آمادگی­جسمانی در ورزش­بدمینتون بشود؟

بدین­لحاظ این پژوهش­بر آن­است تا آثار انجام ­تمرینات­منتخب­پلایومتریک همراه با تمرینات­بدمینتون را بر بهبود فاکتورهایی­نظیر چابکی، توان­انفجاری­و سرعت پسران­ورزشکار مورد بررسی­و مطالعه ­قرار داده و دریابد که­آیا طراحی­و انجام تمرینات­پلایومتریک همراه با تمرینات­بدمینتون در برنامه­های­تمرینی­ورزشکاران این­رشته ورزشی مفید و لازم است؟

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-07
كد : 16942
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss