جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده حسابداری و مدیریت مالی: بررسی ارتباط بین هموارسازی سود با نسبت های مالی اهرمی در شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده حسابداری و مدیریت مالی: بررسی ارتباط بین هموارسازی سود با نسبت های مالی اهرمی در شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

هموارسازي سود عبارتست از اعمال نظر مديريت شركت در تقدم و تاخر ثبت حسابداري هزينه ها و در آمدها يا به حساب گرفتن هزينه يا انتقال آنها به سال هاي بعد به طوري كه باعث مي شود در طول چند سال متوالي از روند سود بدون تغييرات عمده برخودار باشد .روش مديريت اين است كه شركت را در نظر سرمايه گذاران و بازار سرمايه با ثبات و پويا نشان دهد.يكي از انگيزه هاي هموارسازي سود مديريت سود و حفظ اعتبار شركت است چرا كه اعتبار باعث مي شود شركت كارا و پويا نشان دهد . يكي از انگيزه هاي هموارسازي سود مديريت سود و حفظ اعتبار شركت است چرا كه اعتبار باعث مي شود كه سرمايه گذاران و اعتبار دهندگان نسبت به شركت نظر مساعدتري داشته باشند و شركت از صرف هزينه هاي اضافي در قالب با ساير شركتهاي مشابه بي نياز شود و با هزينه هاي كمتر اعتبار وام دريافت كنند.

مهم ترين انگيزه هموارسازي سود اين است كه شركتهاي كه روند سود آنها دچار تغييرات عمده نمي شوند نسبت به شركتهاي مشابه بدهي كمتري دارند ساير انگيزه هاي كه باعث مي شود مديران در پي هموارسازي سود  باشند عبارتند از :

۱-دريافت پاداش مديريتي بيشتر به خاطر بالا بودن ارزش سهام :

وقتي شركت در بورس نسبت به شركتهاي مشابه ارزش بيشتري داشته باشد مديران توقع دريافت پاداش بيشتري دارند

۲-پرداخت بهره كمتر در استقراض از موسسات اعتباري بانكها

هموارسازي سود در حال رشد نشان مي دهد اين خود نمايانگر ريسك كمتر در مورد اين شركت است  و به آن امكان مي دهد با نرخ بهره پايين تري از موسسات اعتباري بانكها وام بگيرند و نقدينگي حاصل از بهره كمتر مي تواند يكي از منابع مالي براي شركتها براي توسعه آن باشد.

۳- جذب سرمايه گذاري

روند رشد شركت در تصميم گيري سرمايه گذاران و اعتبار دهندگان موثر است زيرا آنها معتقدند اين شركتها ريسك كمتري دارند براي سرمايه گذاري بهتر دارند.( ابوالفضل نظري)

هموارسازي سود اقدامي آگاهانه و عامدانه براي كاهش تغييرات نوسان هاي سود گزارش شده يا سود مورد پيش بيني با استفاده از تكنيك هاي حسابداري مثل متغييرها و نسبتهاي حسابداري در چارچوب اصول پذيرفته شده عمومي حسابداري است .تئوري عدم ثبات رويه بيان مي كند كه  نوسان زياد سود شركتهاي يسك سرمايه گذاري در شركتهاي بورسي به علت ثبات سود دريافتي توسط سهامدران سبب افزايش رضايت سهامداران مي شود .عوامل موثري بر هموارسازي سود اثري مي گذارد يكي از عوامل قدرت نقدينگي شركت هاست . در واقع شركت هاي كه نسبت نقدينگي آنها بالاست ريسك نقدينگي در آنها كاهش مي يابد .عامل ديگر نسبت پوشش بهره است درواقع اين نسبت هاي توانايي شركت ها در بازپرداخت بهره بدهي هايي را كه از محل سود تامين مي شوند نشان مي دهد.(انصاری و همکار،۱۳۹۰).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی، ترجمه مقالات آماده، پروپوزال با مقاله بیس آماده

 

2019-03-07
كد : 17684
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss