جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده علوم تربیتی مدیریت اموزی و آموزش و پرورش ابتدایی: بررسی تأثیر ارائه تکلیف به روش حل تمرین بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی در منطقه دشمن زیاری در سال تحصیلی ۸۷ – ۸۸٫

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده علوم تربیتی مدیریت اموزی و آموزش و پرورش ابتدایی: بررسی تأثیر ارائه تکلیف به روش حل تمرین بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی در منطقه دشمن زیاری در سال تحصیلی ۸۷ – ۸۸٫

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مشكلي كه دربيشترمدارس كشور ما وجوددارد،اين است كه دانش آموزان به مطالعه اطلاعات محتواي  كتاب ها اكتفا مي كنند،اين در حالي كه دانش آموزان بايد فرصتي براي رشد خلاقيت و دست يابي به همان امكاناتي كه هستي به او عطا كرده است را داشته باشد.بدون شك تكليف شب فرصتي براي تمرين و ايجاد ياد گيري است و به منزلهً پنجره اي  است  كه از طريق آن والدين زندگي روزمره تحصيلي و علمي فرزندان شان را در مدارس تماشا بكنند(گروه آموزشي مديران،۱۳۸۶).

انجام تكليف به روش حل تمرين باعث مي شود مطالبي كه ازقبل ياد گرفته شده ، تقويت شده و در زندگي واقعي فرد در بيرون از مدرسه تأثيرات فراوان داشته باشد،تكاليفي كه به دانش آموزان ارائه مي شود بايد متنوع،معنادار و هدف دار باشد و به گونه اي ارائه شود تا ذهن دانش آموزان رادرابعادگوناگون به فعاليت واداركند و همين باعث مي شودكه دانش آموز احساس نكند كه كاري عبث و بيهوده انجام مي دهد (شعباني،۱۳۸۰).

تكاليف شب كه با كيفيت خوب به دانش اموزان ارائه مي شود،باعث افزايش انگيزه تحصيلي دانش آموزان شده و آن ها مي توانند در تكاليف بعدي كه به آن ها ارائه مي شود،موفق بشوند و ويژگي هاي ورودي عاطفي ورفتار هاي ورودي شناختي را براي تكليف بعدي تغييردهد،كه دراين صورت دانش آموزان احساس اطمينان به توانايي خود به منظورازعهده برآمدن مقتضيات تحصيلي و فعاليت هاي آموزشي دست پيدامي كنند(سيف،۱۳۸۶).

يكي از عواملي كه باعث رضايت خاطر دانش آموزان در انجام تكليف تمريني مِي شود،انجام فعاليت يادگيري آن ها و استفاده مناسب از زمان براي انجام تكليف آموزشي و كسب موفقيت است.وقتي كه دانش آموز نقش انجام تكليف شب را بر عهده ميگيرد و آن را با موفقيت انجام مي دهد،رضايت و امنيت لازم رابه دست مي آورد و مي تواند فعاليت هاي آموزشي را سازماندهي كند( ملكي،۱۳۸۴).

انجام تكليف به روش حل تمرين فرصتي براي انجام دادن مهارتهاي كسب شده و بكار گيري آموخته هاي جديد توسط دانش آموزان مي باشد،اين روش در تثبيت يادگيري،رفع نقاط ضعف درسي دانش آموزان،افزايش سرعت عمل در يادآوري مطالب ، تقويت حضور ذهن و ايجاد شرايط  مناسب بين پيش دانسته ها و آموخته هاي جديد موثر است (نجاريان،۱۳۷۰).

مدرسه بايدكودكان را ياري رساند تا هم به رشداجتماعي برسند و در آينده بتوانند زندگي سعادتمندانه اي داشته باشند و هم شايستگي هايي به دست آورند كه آن هارابه زندگي رضايتبخشي هدايت كند و به استقلال و رشد شخصيت برساند،تا بتوانند فعالانه در ساختن زندگي خاص خويش نقش خودرا ايفا نمايد(نظري نژاد،۱۳۸۵).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی، ترجمه مقالات آماده، پروپوزال با مقاله بیس آماده

 

2019-03-07
كد : 17996
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss