جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدر خصوص کسری بودجه برنامه های حق بازنشستگی مزایای تعریف شده چه باید کرد؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

What Should Be Done About The Underfunding Of Defined Benefit Pension Schemes? (2012)

در خصوص کسری بودجه برنامه های حق بازنشستگی مزایای تعریف شده چه باید کرد؟

توضیحات: ۴۲ صفحه انگلیسی، ۲۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

کسری بودجه طرح های بازنشستگی با مزایای تعریف شده (DB) در سراسر دنیای غرب رایج است و ایرلند نیز از این امر مستثنی نیست. این مقاله کسری بودجه برنامه های DB را مورد بررسی قرار داده و روش های مختلف پوشش دادن این مساله را مورد بحث قرار می دهد. این مقاله به طور انتقادی برنامه های مختلف بیمه با پشتوانه دولتی را در شرکت سهامی تضمین مزایای بازنشستگی آمریکا (PBGC ) و صندوق ضمانت بازنشستگی بریتانیا (PPF) مورد بررسی قرار می دهد که بر اساس معرفی نرخ گذاری عوارض مبتنی بر ریسک است. مفسران، برخی از انواع برنامه های نوع دوم را در ایرلند پیشنهاد داده اند. این مقاله همچنین برنامه های دیگری را آزمون می کند که به درک پویایی های سطح کسری بودجه و نحوه تاکید و حل آنها کمک می کند. در نهایت ریسک های برنامه های DB را مورد مطالعه قرار می دهد و جزییاتی در خصوص تاثیر آن بر ساز و کارهایی که سطوح مختلف کسری بودجه را در ایرلند هدف قرار می دهد، بیان می کند.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3646
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss