جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدنياي كامپيوتر هاي كيفي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دنياي كامپيوتر هاي كيفي

(۸ صفحه ورد)

شايد تا كتون در مورد كامپيو تر هاي كيفي مطالبي را مطالعه يا شنيده باشيد . در كل كامپيوترهاي امروزي در مدل كيفي به همان اندازه كامپيوترهاي روميزي داراي قدرت محاسباتي هستند . بي آنكه به اندازه آنها فضا اشغال كنند . مي توانيد يك كامپيوتر كيفي را با خود به مسافرت ببريد و به امور محاسباتي خود بپردازيد و يا در منزل يا در محل كار آن را همراه داشته باشيد . در اينجا به اين نكته مي پردازيم كه اين كامپيوترهاي قابل حمل چطور مي توانند مانند كامپيوترهاي بزرگتر اما در اندازه هاي كوچكتر كارهاي محاسباتي انجام دهند .

تاريخچه اي كوتاه

آلن كي از مركز تحقيقاتي شركت زيراكس در دهه ۷۰ ميلادي ايده يك كامپيوتر قابل حمل را مطرح كرد كي كامپيوتر را به اندازه يك دفتر يادداشت قابل حمل تصور كرد و آن را Dynabook  ناميد . اولين كامپيوتر كيفي در سال ۱۹۷۹ به دست ويليام ماگوريچ در شركت Gridsystems  طراحي و ساخته شد اين نمونه داراي حافظه اي معادل  ۳۴۰ كيلو بايت بود .

در سال ۱۹۸۳ شركت گاويلان كامپيوتر كامپيوتري با اين مشخصات عرضه كرد :

  1. ۶۴ كيلو بايت حافظه RAM 2. سيستم عامل انحصاري گاويلان ۳٫ ريزپردازنده ۸۰۸۸  ۴٫ ماوس  ۵٫ چاپگر قابل تحمل    ۶٫ وزن آن با چاپگر معادل ۴/۶ كيلوگرم بود .

سال ۱۹۸۴ شركت ا پل كامپيوتر مدل خود را بنام  Applellc   عرضه كرد . اما يك كامپيوتر كيفي واقعي بحساب نمي آمد . وزن آن معادل ۵ كيلو گرم بود و ۱۲۸ كيلو بايت حافظه داشت ………………….

……………….

………………..

2019-03-18
كد : 31239
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss