جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدولت نهم

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دولت نهم

(۸ صفحه ورد)

درامدی بر طرح تحولات اقتصادی دولت نهم

طرح تحولا‌ت اقتصادی در هفت محور اعلا‌م شده از طرف دولت  شامل: بهره­وری، یارانه، توزیع، یارانه­ها، مالیات، گمرک، بانک، ارزشگذاری پول ملی در دست تهیه است.

این طرح با هدف مطالعه، تبیین مبانی و ضرورت تهیه و تدوین برنامه تحول اقتصادی، شناسایی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانهای کشور، همراه با بررسی و تحلیل تحولا‌ت نماگرهای کلیدی کشور، مشکلا‌ت و چالشهای اساسی پیش­رو، تهیه شده است.

فرایند طرح تحول اقتصادی شامل چند مرحله است: مشناخت مشکلا‌ت و ریشه­یابی آنها اختصاص دارد. مرحله دوم به طراحی چارچوب کلی اصلا‌حات، شامل رئوس برنامه و پروژه‌های مربورحله اول به ط به هر بخش بازمی‌گردد. مرحله سوم شامل طراحی تفصیلی پروژه‌ها و مرحله چهارم عملیاتی ساختن آنها است.

تاکنون مراحل اول و دوم این طرح انجام شده است و مرحله طراحی تفصیلی آغاز شده و در حال انجام است. البته مواردی چون ایجاد زیرساختهای اطلا‌عاتی این مرحله نیز انجام شده است، چنانکه بحث اجرای طرح جمع­آوری اطلا‌عات اقتصادی خانوار در آستانه عملیاتی شدن است یا شماره گذاری کالا‌ها آغاز شده است.

این برنامه به ابتکار دولت نهم و برای تحول اساسی در زیرساختهای اقتصادی کشور در راستای تسریع در تحقق برنامه چشم انداز سال۱۴۰۴ هجری شمسی و اصلا‌ح در بخشهای مختلف اقتصاد طراحی گردیده است.  هدف این برنامه دستیابی به ساختار اقتصادی همگون و منسجم  است که در آن از منابع ملی حداکثر بهره برداری مطلوب صورت گرفته و کشور در مسیر توسعه و تعالی از حداکثر انسجام برخوردار شود.

تحول در حوزه‌های نظام بانکی، یارانه­ها، بیمه، گمرک و …، با اتخاذ سیاستها و اجرای برنامه­هایی منسجم که امکان تحولا‌ت را فراهم می­کند، از الزامات این طرح است.

چارچوب کلی طرح تحول اقتصادی شامل مبانی، چارچوب و رئوس تحولا‌ت و۷محور اعلام شده از طرف دولت به شرح زیر است:

 1. طرح تحول اقتصادی در نظام بهره­وری،
 2. طرح تحول اقتصادی در نظام یارانه­ها،
 3. طرح تحول اقتصادی در نظام مالیاتی،
 4. طرح تحول اقتصادی در نظام گمرکی،
 5. طرح تحول اقتصادی در نظام بانکی،
 6. طرح تحول اقتصادی در نظام ارزشگذاری پول ملی،و
 7. طرح تحول اقتصادی در نظام توزیع کالا‌ و خدمات.

………………………..

……………………….

2019-03-18
كد : 31248
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss