جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتديدگاه امام خميني در خصوص شهيد مدرس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

ديدگاه امام خميني در خصوص شهيد مدرس

(۲۱ صفحه ورد)

ميان رجال سياسي به ويژه آنان كه داراي وجهه ديني و مذهبي باشند و نيز به خصوص كساني كه در كسوت و مسوليت روحانيت ظاهر شده و كوشا و فعال باشند كمتر مي توان شخصيتي را يافت كه همچون شهيد آيت الله سيد حسن مدرس در ديگران تاثير عميق نهد و موجب شگفتي و اعجاب گردد. مخاطبين و تاثيرپذيران چه كساني هستند و چسان بايد اين اثر و شگفتي را به سنجش درآوريم و چگونه مي توان آثار پيام گيري ها و اثرپذيري ها را در وجود آنان به نظاره نشينيم بديهي است مخاطب هر چه عظيم تر و جامع نگرتر و شريف تر باشد اثرپذيري هايش از شخصيت شهيد مدرس نشان روشن و صريح از رفعت مقام و تراكم فضايل و ارزش هاي والا در اين شهيد بزرگ و اسوه سترگ دارد و از اين راه به خوبي مي توان قدرت و عظمت شخصيت « تاثيرگذار » را دريافت و شناخت . با اين وصف ترديدي باقي نمي نماند كه مقصود ما از اثرپذير عموم مردم و يا قشري از اقشار جامعه همانند دانشگاهيان يا حوزويان يا كارگزاران حكومتي نمي باشد بلكه مقصود و هدف ما بسي بالاتر و والاتر از اين نسخ مخاطبان و تاثيرپذيران مي باشد و بايد طاير انديشه را بيشتر به طيران درآورد و قله رفيع تري را نشانه رفت .

 

سخن از حضرت امام خميني است هم او كه دوست و دشمن و در داخل و خارج در برابر عظمت و سترگي جان و روح و اخلاق و سيره و روش و مواضع و عملكردهايش به كرنش مي افتند و هم او كه رهبر كبير نهضتي بزرگ است و بنيان گذار نظامي عظيم و پيشوا و مقتداي نه تنها مسلمين جهان كه تمام آزادگان و آزادانديشان در سراسر گيتي .

………………………….

…………………………..

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۲-۰۱
كد : 31379
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss