جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتديدگاه امام خميني در خصوص شهيد مدرس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

ديدگاه امام خميني در خصوص شهيد مدرس

(۲۱ صفحه ورد)

ميان رجال سياسي به ويژه آنان كه داراي وجهه ديني و مذهبي باشند و نيز به خصوص كساني كه در كسوت و مسوليت روحانيت ظاهر شده و كوشا و فعال باشند كمتر مي توان شخصيتي را يافت كه همچون شهيد آيت الله سيد حسن مدرس در ديگران تاثير عميق نهد و موجب شگفتي و اعجاب گردد. مخاطبين و تاثيرپذيران چه كساني هستند و چسان بايد اين اثر و شگفتي را به سنجش درآوريم و چگونه مي توان آثار پيام گيري ها و اثرپذيري ها را در وجود آنان به نظاره نشينيم بديهي است مخاطب هر چه عظيم تر و جامع نگرتر و شريف تر باشد اثرپذيري هايش از شخصيت شهيد مدرس نشان روشن و صريح از رفعت مقام و تراكم فضايل و ارزش هاي والا در اين شهيد بزرگ و اسوه سترگ دارد و از اين راه به خوبي مي توان قدرت و عظمت شخصيت « تاثيرگذار » را دريافت و شناخت . با اين وصف ترديدي باقي نمي نماند كه مقصود ما از اثرپذير عموم مردم و يا قشري از اقشار جامعه همانند دانشگاهيان يا حوزويان يا كارگزاران حكومتي نمي باشد بلكه مقصود و هدف ما بسي بالاتر و والاتر از اين نسخ مخاطبان و تاثيرپذيران مي باشد و بايد طاير انديشه را بيشتر به طيران درآورد و قله رفيع تري را نشانه رفت .

 

سخن از حضرت امام خميني است هم او كه دوست و دشمن و در داخل و خارج در برابر عظمت و سترگي جان و روح و اخلاق و سيره و روش و مواضع و عملكردهايش به كرنش مي افتند و هم او كه رهبر كبير نهضتي بزرگ است و بنيان گذار نظامي عظيم و پيشوا و مقتداي نه تنها مسلمين جهان كه تمام آزادگان و آزادانديشان در سراسر گيتي .

………………………….

…………………………..

2019-03-19
كد : 31379
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss