جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه¬ی انعطاف¬پذیری مالی و تصمیمات سرمایه¬گذاری با بازده فوق العاده آتي سهام شرکت¬های توليدي پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رابطه¬ی انعطاف¬پذیری مالی و تصمیمات سرمایه¬گذاری با بازده فوق العاده آتي سهام شرکت¬های توليدي پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مدیران و سرمایه­گذاران جهت تصمیم­گیری نیاز به اطلاعات مالی دارند. یکی از منابع اطلاعاتی همان اطلاعات حسابداری است. گزارش­های مالی نقش بسیار مفیدی در تصمیم­گیری افراد دارد. یکی از اقلام در گزارش‌های مالی همان بدهی­ها است که میزان بدهی­ها به عنوان عاملی برای پیش‌بینی و نیز مبنایی برای تصمیم­گیری و سرمایه­گذاری به شمار می­آید.

میرز[۱] (۱۹۷۷) نشان­داد که چگونه تهدیدات ناشی از بدهی شرکت­ها ممکن است مانع استفاده مدیران و سرمایه­گذاران از فرصت­های سودآور شود؛ حتی زمانی که آن‌ها علاقمند به استفاده از این فرصت‌ها باشند. یکی از موضوعات اساسی در مدیریت مالی این است که آیا انعطاف­پذیری مالی یا اهرم مالی و سرمایه‌گذاری­هاي شرکت­ها بر بازدهي سهام آن‌ها موثراست؟ تحصیل بهینه منابع منجر به موفقیت شرکت‌ها در بازار شده و شرکت­ها از این طریق می­توانند فرصت­های بازار را با موفقیت دنبال­کنند و از مزایای فعالیت در بازار بهره­مند شوند. تصمیم­گیری مناسب و به­موقع سبب افزایش سرمایه و ثروت سهامداران و در نهایت افزایش ارزش­افزوده شرکت می­شود.

ارزیابیِ توان ایجاد وجه­نقد از طریق تمرکز بر وضعیت مالی و جریان­های نقدی واحد تجاری و استفاده از آن‌ها در پیش­بینی جریان‌های نقدی مورد انتظار و سنجش انعطاف­پذیری مالی، تسهیل می­گردد. شرکت­ها دارای انعطاف­پذیری مالی، توانمندی بیشتری در خصوص سرمایه­گذاری دارند و به­دلیل مشکلات بازار سرمایه، حفظ انعطاف­پذیری سبب استفاده از فرصت­های سودآور می­شود. از طرف دیگر میزان بدهی­های شرکت می­تواند مانع استفاده از این فرصت­های سودآور شود که در این حالت شرکت­هایی که انعطاف­پذیری بیشتری دارند مقداری ذخیره برای خود نگه می­دارند تا بتوانند از سیاست محافظه­کاری سرمایه­گذاری استفاده کنند که توانایی سرمایه‌گذاری آن‌ها و به­تبع آن سودآوري آن‌ها افزايش يابد (میرز، ۱۹۷۷).

اطلاعات درباره­ی وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف­پذیری مالی در صورت­های مالی و توضیحات مکمل در ارتباط با آن در یادداشت‌های توضیحی ارائه­می­شود که جزء لاینفک صورت­های مالی محسوب می­گردد. انعطاف‌پذیری یکی از موضوعات تأثیرگذار بر سیاست سرمایه­گذاری است و نقش به­سزایی در کمک­رساندن به مدیران در امر تصمیم­گیری در خصوص سرمایه‌گذاری دارد. امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران انتخاب شیوه‌های تأمین مالی مناسب و نیز انتخاب ساختار مطلوب سرمایه می‌باشد. شرکت­هایی که انعطاف‌پذیری مالی مناسبی دارند، می‌توانند در برابر فشارهای مالی مقاومت­کنند و زمانی که فرصت‌های سودآور پیش می‌آید، وجوه لازم به منظور سرمایه‌گذاری را با حداقل هزینه فراهم سازند (گامبا و تراینتی[۲]، ۲۰۰۸). تصمیمات سرمایه‌گذاری مناسب نیز سبب افزایش ارزش شرکت می‌شود و نهايتاً انتظار مي­رود منجر به افزايش ارزش سهام (از ديدگاه سرمایه‌گذاران) شود.

بدين­ترتيب هدف اصلي اين تحقيق بررسي اين موضوع می‌باشد كه آيا شرکت‌های داراي انعطاف‌پذیری مالي توانايي انجام هزینه‌های سرمایه‌ای بيشتري نسبت به شرکت‌های غير منعطف مالي دارند و آيا شرکت‌ها در هنگامي كه داراي انعطاف‌پذیری مالي می‌باشند، از وجوه نقد داخلي خود جهت سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند. با توجه به موارد ذكر شده بالا در اين تحقيق تأثیر انعطاف­پذيري مالي و تصميمات سرمايه­گذاري بر بازده فوق‌العاده آتي سهام ارزیابی می­شود.

  1. Myers
  2. Gamba & Triantis

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-25
كد : 109147
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss