جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه اختلال‌هاي يادگيري با عملكرد تحصيلي دانش‌آموزان دوره ابتدايي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: رابطه اختلال‌هاي يادگيري با عملكرد تحصيلي دانش‌آموزان دوره ابتدايي

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در حال حاضر ناتواني‌هاي يادگيري به منزلة علت اصلي مشكلات شديد يادگيري تحصيلي شناخته شده است. ناتواني‌هاي يادگيري كماكان رشته‌اي تلفيقي و پوياست كه نسبت به پيشرفت‌هاي پژوهش‌هاي آموزش و پرورش و سياست و تغييرات مهم در جامعه واكنش نشان مي‌دهد.

اصطلاح نارسايي در يادگيري به وسيله روان‌شناسان و متخصصين تعليم و تربيت مورد استفاده قرار مي‌گيرد در حاليكه متخصصان پزشكي اختلال يادگيري را ترجيح مي‌دهند مشكل يادگيري به يكي از منابع زير نسبت داده مي‌شود: ۱- آسيب‌هاي عصبي ۲- بدكاري و نارسايي در فهم و درك مطالب ۳- اختلال حسي ۴- بي‌نظمي و آشفتگي زبان ۵- عقب‌ماندگي ذهني ۶- محروميت فرهنگي ۷- نقص و نارسايي زبان ۸- مشكلات آموزش

……

مرور منابع:

محمد شيرازي» (۱۳۸۶) در پژوهشي كه درباره راه‌هاي افزايش يادگيري در كودكان داراي اختلال يادگيري تمركز انجام داد به اين نتيجه رسيد كه يكي از راه‌هاي افزايش يادگيري در كودكان داراي اختلال يادگيري تمركز بر چگونگي يادگيري توسط خودشان است نتايج اين تحقيق نشان مي‌دهد كه بين بازبيني حافظه (قضاوت يادگيري) كودكان داراي اختلال يادگيري (خواندن، خواندن- نوشتن) با دانش‌آموزان بهنجار تفاوت معنادار وجود ندارد.

………..

سوالات تحقیق:

۱- آيا بين نارسايي در فهم و درك مطلب به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

۲- آيا بين عقب‌ماندگي ذهني يادگيرنده به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

۳- آيا بين اختلال حسي يادگيرنده به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

۴- آيا بين محروميت فرهنگي يادگيرنده به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

۵- آيا بين نقص و نارسايي زبان يادگيرنده به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

۶- آيا بين مشكلات آموزش به عنوان عامل اختلال در يادگيري با عملكرد تحصيلي رابطه وجود دارد؟

………….

 

 

2019-03-04
كد : 4073
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss