جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه بین انگیزه ها و عوامل موثر برآن بر حضور تماشاگران بازی والیبال در تیم آلومینوم المهدی هرمزگان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رابطه بین انگیزه ها و عوامل موثر برآن بر حضور تماشاگران بازی والیبال در تیم آلومینوم المهدی هرمزگان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

انگیزش از دیرباز عنایت فلاسفه اندیشمندان و به ویژه مربیان بزرگ را به خود جلب کرده است. از این رو مفهوم انگیزش و شناخت عواملی که موجب انگیزش انسان می گردند یکی از پیچیده ترین بخش های روانشناسی و مدیریت امروز است و کار علمی و پژوهشی گسترده ای را می طلبد. هر یک از اندیشمندان در تبیین عوامل انگیزشی متاثر از فرهنگ و شرایط اجتماعی حاکم نظریه هایی ابراز داشته اند. جای تردید نیست که توان انگیزشی انسان در حدی بوده که توانسته است عصر فرا صنعتی و متعاقب آن عصر تکنولوژی اطلاعات را پایه گذاری کند. علی رغم این همه پیشرفت تکنولوژی مسایل انسانی بزرگترین گرفتاری عصر ما را به وجود آورده و انگیزش ذهن متخصصان را در سطح وسیعی به خود مشغول داشته است (شفیع زاده و خلجی، ۱۳۸۰ ).

یکی از وظایف اصلی مدیران، تصمیم گیری و سیاست گذاری برای آینده سازمان خویش است. تجزیه و تحلیل انگیزه های حضور می تواند ابزار مناسبی برای تصمیم گیری مدیران باشد.

طرفداران ورزشی با حضور در بازی ها مقدار زیادی پول در جریان این کار خرج می کنند (هاوارد۱و کرامپتون۲، ۲۰۰۴ ).

مدیران و بازاریابان تیم های ورزشی برای افزایش حضور تماشاگران در بازی باید از استراتژی ها و طرح های بازاریابی استفاده کنند. برای افزایش حضور تماشاگران در بازی لازم است که عوامل و انگیزه های مؤثر بر حضور چه عوامل روانی و درونی و چه عوامل بیرونی و محیطی شناسایی شده و مقدار تاثیر هر یک بر میزان حضور سنجیده شود. بدین جهت این تحقیق بدنبال آزمایش انگیزه ها و عوامل مؤثر در حضور تماشاگران است.(کاهله۳، و همکاران، ۱۹۹۶ ).

تحقیق در مورد حضور در بازی از دو جنبه مورد بررسی قرار گرفته استجنبه روانشناسی بدنبال عوامل درونی مصرف کننده مانند انتظارات، رضایت و انگیزه حضور است، جنبه خارجی دنبال عواملی مانند سابقه برد و باخت تیمها،راحتی سالن ورزشی و ویژگی هایش، وضع هوا در روز مسابقه، سطح درآمد تماشاگر، وجود جانشین های سرگرم کننده و غیره است. (کاهله و همکاران، ۱۹۹۶ ).

بارشد صنعت ورزش مدیران ورزش برای افزایش در آمد نسبت به هزینه ها به تکاپو افتاده اند آنان همیشه دنبال افزایش حضور تماشاگران در بازی ها و ساختن طرفداران وفادار هستند (نیل و فونک، ۲۰۰۶ ).

درآمد حاصل از حضور تماشاگران تا ۷۵٪ درآمد کل بعضی از تیمها است (ژانگ، همکاران، ۱۹۹۶ ).

حضور تماشاگران در بازی باعث ایجاد درآمد از طریق فروش بلیط و جایگاه های ویژه شده و به ایجاد درآمد از طریق سایر منابع مانند اسپانسرشیپ و فروش غذا و نوشیدنی،تبلیغات و حقوق رسانه ای کمک می کند (نیل و فونک، ۲۰۰۶). تیم آلومینوم المهدی هرمزگان از سال ۱۳۸۷-۱۳۸۸ در لیگ برتر استان هرمزگان شروع به فعالیت کرد و تمام بازیکنان در این مقطع با مربیگری آقای علی اکبر مهرجوی،بومی بودند و در بازیهای که بصورت رفت و برگشت در سالن فجر بندر عباس برگزار شد به مقام اول دست یافت در لیگ۱۳۸۸-۱۳۸۹ باشگاه تصمیم گرفت بجای لیگ زیر گروه کشوری در لیگ دسته اول باشگاههای کشور شرکت کندکه بعد از مراحل نامه نگاری،فدراسیون والیبال موافقت خود را جهت حضور تیم آلومنیوم المهدی هرمزگان در لیگ دسته اولی شد و با سرمربیگری فرهاد اعرابی و کمک عبدالرئوف بستگانی و آنالیز پوریا پور صادقی شروع به جذب بازیکن از شهر های مختلف کرد که در نهایت ۷ بازیکن بومی و۱۱ بازیکن غیر بومی  تیم را تشکیل دادند.درسال ۱۳۹۰-۱۳۸۹ با مربیگری فرهاد اعرابی مقام هشتم لیگ برتر والیبال کشور را به خود اختصاص داد.در سال ۱۳۹۱-۱۳۹۰ همچنان فرهاد اعرابی سکان هدایت تیم را برعهده داشت ولی در اواسط فصل به دلیل نتایج ضعیف استفعاء داد و جای خود را به محمدرضا دامغانی داد که در این سال از بین ۱۲ تیم لیگ برتری به مقام نهم دست پیدا کردو در سال۱۳۹۲-۱۳۹۱ با مربیگری محمد رضا دامغانی مقام هشتم لیگ برتر را بدست آورد. ودر سال۱۳۹۳-۱۳۹۲ در اوایل فصل محمد رضا دامغانی با نتیجه گیری ضعیف خود از کار برکنار شد وناصر شهنازی مربی تیم ملی والیبال ایران سرمربی تیم شد و در این لیگ مقام نهم  را به خودش اختصاص داد.

 

۵foonk

بنابراین یکی از مسائل اساسی که برای افزایش حضور تماشاگران و افزایش درآمد سازمان های ورزشی باید مورد نظر باشد این است که انگیزه های حضور تماشاگران چیست؟ و چه عواملی بر میزان حضور آنان مؤثر است؟

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-12-31
كد : 105497
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss