جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه بین سبک رهبری مدیران و محیط تدریس معلمان تربیت بدنی شهرستان مریوان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رابطه بین سبک رهبری مدیران و محیط تدریس معلمان تربیت بدنی شهرستان مریوان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بحث آموزش درهرکشوری یکی از ابزار توسعه­ی ملی­ به حساب می­آید. اهداف آموزشی، خط مشی و سیاست­های ملی در حوضه­ی آموزش، متناسب با نیازهای فرد و جامعه آن کشور تنظیم می­شود­­(وردی نژاد، ۱۳۹۰). موفقيت مدارس به تحقق هدف­هاي سازمان آموزش و پرورش بستگي دارد. همچنین تحقق این اهداف در گرو هدايت صحیح نيروي انساني است كه یکی از مهمترین وظايف اساسي مديران مي­باشد. بطوري كه موفقيت يك مدير وابسته به كارآمدي وي در اين زمينه است(همت، ۱۳۸۴).

از طرفی مباحث مربوط به محيط­هاي كاري از منظرهاي مختلف يك دغدغه اساسي محسوب
مي­شوند(خداياريان، ۸۸). بروز معضلات محيطي و روند فزايندة آن، موضوع بحث بسياري از صاحب نظران علوم اقتصادي و اجتماعي است. همچنین یکی از اركان استقلال و توسعه پايدار در هر جامعه، بهره مندي از نيروهاي سالم و كارآمد آن جامعه است.

در سالهاي اخير دانشمندان علوم اجتماعي نسبت به بسياري از شرايط محيطي كه بر رفتار فرد اثر مي­گذارد يا معلول رفتار مردم هستند، حساسيت فزاينده­اي نشان داده اند(صالحی عمران، ۱۳۸۷). ابعاد تاثیر گزار بر محیط مدرسه فراوان هستند و محدود به شکل ظاهری مدرسه نمی­شوند. صاحب نظران مختلف اخیرا بر روی ۸ بعد اصلی آن (حمایت از دانش آموزان، وابستگی، علاقه­ی حرفه­ای، اجماع کاری، توانمندسازی، نوآوری، کفایت منابع و فشار کار) تقریبا اتفاق نظر دارند.

از آنجایی که ترقی هرجامعه­ای درگرو نوع و چگونگی فعالیتی است که در مدارس انجام می­گیرد لذا نمی­توان رفتارهای مناسب مدیریت را در مدرسه نادیده گرفت (میرکمالی، ۱۳۷۸). به عبارتی دیگر با توجه به نقش حساسی که مدیران در توسعه و پیشبرد اهداف تعلیم وتربیت دارند نقش انکارناپذیر مدیران در کارایی معلمان از اهمیت ویژه­ای برخوردار است(علاقه بند، ۱۳۸۴). بر این اساس نقش مدیران در امر آموزش و تاثیری کا مدیران بر شرایط و محیط مدرسه می­گزارند بارز است و نقش خود را بهتر نشان می­دهد.

باتوجه به این که سازمان آموزش و پرورش در یک کشور نقش حیاتی را برای آموزش و در نهایت پیشرفت آن کشور بازی می­کند و موتور محرک اصلی آن معلمانی هستند که در مدارس مشغول به تدریس می­باشند، توجه به محیطی که در آن معلمان مشغول به تدریس هستند می­تو­اند بسیار با اهمیت باشد. شناخت محیط­های آموزشی بخصوص مدرسه و تعیین نقاط قوت و ضعف آن می­تو­اند کمک فراوانی به توسعه و ارتقاء سطح کاری دبیران و در نهایت پیشرفت سازمان آموزش و پرورش در آن کشور شود.

پژوهش حاضر با اين پيش فرض صورت­بندي شد که نگرش­ها نسبت به محیط مدرسه می­تو­اند تأثير بسیار زیادی بر امر آموزش از دیدگاه دبيران تربیت بدنی در کلاس درس و ترغيب دانش­آموزان داشته باشند. و همچنین سبک رهبری مدیران مدارس تا چه میزان می­تو­اند روی دیدگاه معلمان تاثیرگزار باشد. بر اين اساس چگونگی دیدگاه معلمان تربیت بدنی از محیط مدرسه و تاثیر سبک رهبری مدیران بر این دیدگاه سؤال اصلی مد نظر پژوهش حاضر قرار گرفته است.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-01
كد : 105716
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss