جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه بین سرسختی و خودکارآمدی با سبک های تصمیم گیری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: رابطه بین سرسختی و خودکارآمدی با سبک های تصمیم گیری

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سرسختی ویژگی شخصیتی است که ممکن است نحوه مقابله با عوامل استرس زا را در افراد تعدیل کند، یعنی آنها را در تحلیل موفقیت آمیز موقعیت استرس زا یاری رساند. کوباسا (۱۹۷۹) سرسختی را ویژگی شخصیتی پیچیده ای معرفی می کند که از سه مولفه مبارزه جویی[۱]، کنترل[۲] و تعهد[۳] تشکیل شده است. به نظر مي‌رسد كه افراد سرسخت از نگرش دروني خاصي برخوردارند. داشتن اين نگرش به آنها كمك مي‌كند تا شيوه‌اي خاص را در رويارويي با مسايل زندگي و اطرافيان خود اعمال كنند. افراد سرسخت عمدتاً رويدادهاي زندگي را جالب، متنوع، آموزنده و چالش انگيز مي‌بينند. آنها حوادث زندگي را به صورتي واقع بينانه و يا با نوعي بلند نظري تلقي مي‌كنند و به همين دليل، نسبت به كل رويدادهاي زندگي خوشبين‌ترند. شايد وجود همين خوش‌بيني است كه افراد سرسخت را در برابر حوادث ناخوشايند و غيره منتظره و بيماري‌ها مقاوم‌تر كرده است (هاکان[۴]، ۲۰۱۲).

……

مرور منابع:

حیدری و همکاران (۱۳۹۱) رابطه خودكارآمدي كارآفريني و باورهاي كاريابي و تصميم گيري شغلي در دانشجويان كارشناسي ارشد دانشگاه اصفهان را مورد مطالعه قرار دادند. يافته هاي تحقيق نشان مي دهد كه بين خودكار آمدي كارآفريني و تصميم گيري و بين خودكار آمدي كارآفريني و باورهاي كاريابي و همچنين بين تصميم گيري شغلي و باورهاي كاريابي رابطه مثبت معناداري وجود دارد.

بولداجی[۵] (۲۰۰۷) رابطه بین سبک یادگیری، خودکارآمدی و زمینه های آکادمیک را در دانش آموزان دبیرستانی را مورد مطالعه قرار دادند. نتایج این مطالعه نشان داد که میزان عقاید خودکارآمدی بر اساس سن و جنس افراد متفاوت می باشد و عقاید خودکارآمدی با افزایش سن در هر دو جنس افزایش می یابد. وی همچنین دریافت که میزان این عقاید در پسران بیشتر از دختران می باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی تحقیق:

۱- بین سرسختی و سبک های تصمیم گیری رابطه وجود دارد.

۲- بین خودکارآمدی و سبک های تصمیم گیری رابطه وجود دارد.

فرضیه های فرعی تحقیق:

۱- بین سخت رویی و سبک تصمیم گیری عقلانی رابطه وجود دارد.

۲- بین سخت رویی و سبک تصمیم گیری شهودی رابطه وجود دارد.

۳- بین سخت رویی و سبک تصمیم گیری وابستگی رابطه وجود دارد.

۴- بین سخت رویی و سبک تصمیم گیری آنی رابطه وجود دارد.

۵- بین سخت رویی و سبک تصمیم گیری اجتنابی رابطه وجود دارد.

۶- بین خودکارآمدی و سبک تصمیم گیری عقلانی رابطه وجود دارد.

۷- بین خودکارآمدی و سبک تصمیم گیری شهودی رابطه وجود دارد.

۸- بین خودکارآمدی و سبک تصمیم گیری وابستگی رابطه وجود دارد.

۹- بین خودکارآمدی و سبک تصمیم گیری آنی رابطه وجود دارد.

۱۰- بین خودکارآمدی و سبک تصمیم گیری اجتنابی رابطه وجود دارد.

………….

 

[۱] – Challenge

[۲] – Control

[۳] – Commitment

[۴] – Hakan

[۵] – Boldaji

2019-02-24
كد : 2306
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss