جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه بین سیستم اطلاعات حسابداری و مدیریت دانش (مطالعه موردی: شرکت های بورس)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: رابطه بین سیستم اطلاعات حسابداری و مدیریت دانش (مطالعه موردی: شرکت های بورس)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سازمان ها برای تحقق اهداف خود دارای منابع و دارایی های متعددی هستند. برخی از این منابع و دارایی ها بسیار ارزشمند، یگانه و منحصر به فرد هستند و برای کسب مزیت رقابتی نقش محوری دارند. دانش از جمله ی این موارد است. بطوریکه دانش را جانشین نهایی تولید ثروت و سرمایه پولی می دانند. نقش دانش در جهت رسيدن به رشد و توسعه همواره چشمگير بوده است. امروزه دانش موجود در سازمان ها از مهمترين سرمايه هاي آنها تلقي مي شود که مي تواند در شرايط رقابتي معاصر به موفقيت و کسب مزيت هاي رقابتي کمک کند. بسياري از سازمان ها بخوبي دريافته اند که براي کسب موفقيت و حتي بقا به چيزي بيش از دستيابي اتفاقي و کوتاه مدت به دانش نياز دارند و راهي جز به کارگيري سيستم مناسب مديريت دانش ندارند (تقوی و شفیع زاده، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

فرهمند و همکاران (۱۳۸۹) فناوري سيستم هاي خبره حسابداري و استراتژي هاي مديريت اكتساب دانش را مورد بررسی قرار دادند. در اين مقاله سعي شده تا علاوه بر تشريح استراتژي هاي مختلف مديريت اكتساب دانش براي سيستم هاي خبره حسابداري شرايط مناسب براي انتخاب هر كدام از اين استراتژي ها را نيز معرفي گردند. در اين راستا به طور ويژه، دو استراتژي صريح سازي و شخصي سازي در مديريت اكتساب دانش توضيح داده شده است. در پايان نيز راهكارهايي به منظور كمك به سازمان هاي مختلف در انتخاب استراتژي مناسب مديريت اكتساب دانش ارائه گرديده اند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی:

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر مدیریت دانش شرکت دارد.

 

فرضیه های فرعی:

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر توسعه دانش شرکت دارد.

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر تشخیص دانش شرکت دارد.

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر تحصیل دانش شرکت دارد.

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر نگهداری دانش شرکت دارد.

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر اشتراک دانش شرکت دارد.

– بکارگیری سیستم اطلاعات حسابداری تأثیر معنی دار مثبت بر بکارگیری دانش شرکت دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 3018
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss