جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه بین هوش هیجانی و رضایت زناشویی و رضایت شغلی با عزت نفس در معلمان زن آموزش و پرورش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: رابطه بین هوش هیجانی و رضایت زناشویی و رضایت شغلی با عزت نفس در معلمان زن آموزش و پرورش

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

گلمن[۱] معتقد است که هوش عاطفی، هوش احساسی یا هوش هیجانی (که ضریب آن با EQ نشان داده می شود) شامل شناخت و کنترل عواطف و هیجان‌های خود است. به عبارت دیگر، شخصی که EQ بالایی دارد سه مؤلفه هیجان‌ها را به طور موفقیت آمیزی با یکدیگر تلفیق می‌کند (مؤلفه شناختی، مؤلفه فیزیولوژیکی و مؤلفه رفتاری). (گلمن، ۱۳۸۹: ۶۳)

 

……

مرور منابع:

در مطالعه توصيفي همبستگي، تمنايي فز و همکاران در سال تحصيلي ۱۳۸۹-۱۳۸۸ با عنوان “رابطه هوش هيجاني،خود پنداره وعزت نفس با پيشرفت تحصيلي که در کليه ۶۰۵۰ دانشجوي دانشگاه کاشان که در مقطع کارشناسي مشغول تحصيل بودند انجام شد.۴۰۰ دانشجويي دانشگاه به عنوان به عنوان نمونه تصادفي ساده انتخاب شد. پس از جمع آوري داده ها، مشخص گرديد ميانگين پيشرفت تحصيلي در کل نمونه ها۷/۱±۷/۱۵ بود و ارتباط معناداري بين هوش هيجاني، خود پنداره وعزت نفس وجود نداشت. اما ميزان عزت نفس دانشجويان دختر بيش از پسر است.(p=o/o7) هوش هيجاني، خود پنداره وعزت نفس دانشجويان تاثيري در پيشرفت تحصيلي ايشان نداشت. پژوهشگر از اين مطالعه در جهت بيان اهميت موضوع و طراحي روش اجرا بهره برده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  1. بین هوش هیجانی با عزت نفس معلمان زن و مرد رابطه مستقیم وجود دارد.
  2. بین رضایت زناشویی با عزت نفس در معلمان زن و مرد رابطه مستقیم وجود دارد.
  3. بین رضایت شغلی با عزت نفس در معلمان زن و مرد رابطه مستقیم وجود دارد.

………….

 

 

[۱] . Goleman

2019-03-04
كد : 4082
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss