جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه سلامت سازمانی با سازگاری و خشنودی شغلی در مدیران ورزشی استان فارس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رابطه سلامت سازمانی با سازگاری و خشنودی شغلی در مدیران ورزشی استان فارس

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

يكي از مهمترين منابع هر سازماني، نيروي انساني آن سازمان است. عوامل تشكيل دهنده اين نيرو، افرادي با احساس هستند كه اگر انگيزش كافي داشته باشند، استعداد و مهارت خود را در خدمت سازمان به كار مي برند. داشتن روحيه و رضايت مندي شغلي کارکنان در رسيدن به بهره وري بالاي سازمان ها عامل بسيار مهم محسوب می گردد. همچنين يكي از عوامل مهم در بالا بردن انرژي رواني كاركنان يك سازمان، بهبود رضايت شغلي آن ها است(قنبری، ۱۳۸۷).

دیویس و لافکوایست[۱] (۱۹۸۴) در تحقیقات خود ارتباطي معناداری بين رضايت شغلي و سازگاري شغلي کارکنان دست یافته اند. در واقع رضايت شغلي شاخصي مهم از سازگاري شغلي است. يعني اگر بين توانایی هاي فرد و شرايط شغلي اش تطابق وجود داشته باشد رضايت حاصل مي شود و رضايت شغلي باعث ابقاء فرد در شغلش مي شود. سازگاري فرايندي در حال رشد و پوياست، که شامل توازن بين آن چه افراد مي خواهند و آن چه جامعه شان مي پذيرد. به عبارت ديگر سازگاري يك فرايند دوسويه است. از يك طرف فرد به صورت موثر با اجتماع تماس برقرار مي كند و از طرف ديگر اجتماع نيز ابزارهايي را تدارك مي بيند كه فرد از طريق آن ها توانايي هاي بالقوه خويش را واقعيت مي بخشد. در اين تعامل فرد و جامعه دستخوش تغيير و دگرگوني شده و سازشي نسبتاً پايدار به وجود مي آيد. براساس ديدگاه آرميچل(۱۹۹۰) سازمان هاي اثربخش مهمترين وسايل دستيابي به پيشرفت در يك جامعه محسوب مي شوند و در اين ميان، سازمان هايي به اثربخشي خواهند رسيد كه علاوه برداشتن ديگر شرايط ضروري از سلامت سازمانی نيز برخوردار باشند.

جو سازماني مناسب مي تواند در ايجاد انگيزش براي كاركنان، بهبود روحيه‌ي آن ها، مشاركت افراد در تصميم گيري ها و همچنين در ازدياد خلاقيت و نوآوري موثر باشد و به عنوان يك منبع مهم در تأمين سلامت رواني كاركنان به حساب آيد و برعكس چنانچه جو سازماني مناسب نباشد، نتايج معكوس خواهيم داشت. بنابراين تغيير در هر بخش از جو سازماني منجر به تغيير فوري و عميق در نحوه انجام كار وعملكرد كاركنان مي شود.

تحقیقاتی در این حوزه انجام گرفته است. لایدن و کینگدل[۲](۲۰۰۰) به اهمیت سلامت سازمانی در خشنودی شغلی اشاره کردند. سیرگی و همکاران[۳] (۲۰۰۱) پی بردند که به منظور دستیابی خشنودی شغلی، توجه به کیفیت زندگی کاری مهم و ضروری می باشد. ثابتی (۱۳۷۹) پی برد که هر گونه تغییر در جو سازمانی، تاثیر مستقیمی بر روی خشنودی و سازگاری شغلی کارکنان خواهد داشت. با بررسی تحقیقات پی برده می شود که سه متغیر سلامت سازمانی، خشنودی شغلی و سازگاری شغلی به طور همزمان مورد بررسی و مطالعه کلی و جامع قرار نگرفته است(قنبری، ۱۳۸۷). علاوه بر این موضوع، تحقیقاتی به صورت گسترده در حوزه ورزش انجام نگرفته است. با این توجه اهمیت تحقیق در حوزه ورزش بر روی سه متغییر سلامت سازمانی، سازگاری شغلی و خشنودی شغلی ضروری می باشد. لذا تحقیق حاضر به بررسی رابطه سلامت سازمانی، سازگاری شغلی و خشنودی شغلی در ورزش پرداخته است.

[۱] -daiyis and lafkovaist

[۲] -Lynden and klingle

[۳] -Sirgi and et al

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-24
كد : 108951
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss