جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترابطه ی ويژگي هاي شخصيتي و باورهاي فراشناختي با اضطراب امتحان دانش آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: رابطه ی ويژگي هاي شخصيتي و باورهاي فراشناختي با اضطراب امتحان دانش آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اضطراب امتحان ، سلامت روانی دانش آموزان را تهدید میکند و بر کارآمدی ، شکوفایی استعداد ، شکل گیری شخصیت و هویت اجتماعی آنان تاثیر سو می گذارد(محمودی عالمی، ۱۳۷۹). و به عنوان یکی از پدیده های فراگیر و مشکل ساز میان دانش آموزان می تواند در پیشرفت تحصیلی و عملکرد بهینه آنان بویژه هنگام ارزشیابی اثر منفی گذارد. در کاهش و یا بروز اضطراب امتحان عوامل متعددی همچون ویژگی های شخصیتی می تواند موثر باشد . عوامل شخصیتی همچون درونگرایی – برونگرایی ، با ثباتی – بی ثباتی ( روان رنجور خویی ) می توانند به عنوان مولفه های تشکیل دهنده شخصیت ، بر اضطراب و اضطراب امتحان و مکانیزم های سازشی در مواجهه با منابع تنش زا و اضطراب آور اثر گذارد .

نتایج امتحانات تاثیر بسزایی در جنبه های مختلف زندگی افراد دارند . به دنبال ارتقا سطح سواد دانش آموزان از طریق سیستم های آموزشی آن ها با فراوانی بیشتری از امتحانات روبه رو می شوند . این مساله انتظارات و فشارهای بیشتری را از سوی والدین و سیستم های آموزشی در خصوص عملکرد آنان به دنبال می آورد و تدریجا اضطراب امتحان را افزایش می دهد(مک دونالد، ۲۰۰۱) .

……

مرور منابع:

آندرسون و تريالت (۲۰۰۳) ، كيت و فرز (۲۰۰۵) و ديويس و ليساكر(۲۰۰۵) باورهاي فراشناختي مختل را در افراد مبتلا به اضطراب امتحان گزارش كردند. استوبر وايزر (۲۰۰۲) نيز بين اضطراب امتحان و فراحافظه ي ۵۶ دانشجو رابطه نشان دادند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  • بین ويژگي هاي شخصيتي با اضطراب امتحان دانش آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه رابطه وجود دارد.
  • بین باورهاي فراشناختي با اضطراب امتحان دانش آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه رابطه وجود دارد.
  • ………….

 

2019-03-04
كد : 4079
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss